منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بلیزارد پربازیگرترین شخصیت‌های بازی Overwatch 2 Beta را معرفی کرد

بلیزارد پربازیگرترین شخصیت‌های بازی Overwatch 2 Beta را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بلیزارد پربازیگرترین شخصیت‌های بازی Overwatch 2 Beta را معرفی کرد

اولین نسخه PvP بتای Overwatch 2 به تازگی در 17 می به پایان رسید و قبل از شروع بتا بعدی، داده های غربالگری زیادی را برای تیم سازنده باقی می گذارد. اکنون بلیزارد برخی از این داده‌ها را در یک پست وبلاگ به اشتراک گذاشته است و آمار جالبی را در مورد درصد استفاده از کاراکترها، درصد پیروزی‌ها و تأثیرات علاقه‌مندان و نرف‌های اخیر نشان می‌دهد.

این وبلاگ نشان می دهد که قهرمان آسیب جدید در Overwatch 2 Sojourn نرخ استفاده بسیار بالایی در ابتدای نسخه بتا داشت و به حداکثر 80٪ رسید – که به این معنی است که بیش از نیمی از زمان در هر دو تیم باقی مانده است. . همانطور که ممکن است برای یک شخصیت جدید انتظار داشته باشید، استفاده از آن در ابتدای نسخه بتا بسیار بالا بود و سپس به سرعت کاهش یافت. از بین شخصیت‌های بازسازی شده بیشتر از اوریسا استفاده می‌شود، پس از آن Doomfist و پس از آن Bastion و Sombra قرار دارند.

شرحی ارائه نشده است

بلیزارد همچنین نموداری را به اشتراک گذاشت که نتایج “وزن دار” را نشان می دهد، که در آن استفاده از شخصیت ها با تعداد شخصیت های دیگر در همان نقش سنجیده می شود. این تغییر در عملکرد به شدت تسلط Anna را در نمودار اصلی کاهش می دهد، در حالی که Sojourn و Orisa به عنوان انحرافات واضح با نرخ بهره برداری نسبی بالا نشان داده شده اند.

شرحی ارائه نشده است

این نشریه همچنین شامل نرخ پیروزی قهرمانان می‌شود، چیزی که توسعه‌دهندگان باید هنگام در نظر گرفتن تغییرات بالقوه تعادل برای دنباله آینده به خاطر داشته باشند. با این حال، داده‌ها بسیار پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد، با پست وبلاگ توضیح می‌دهد که شخصیت‌های جدیدی که مردم تازه بازی کردنشان را یاد می‌گیرند، معمولاً حاشیه سود کمتری نسبت به شخصیت‌هایی دارند که بازیکنان می‌توانند از همان ابتدا در Overwatch استفاده کنند.

مجموعه‌ای از نمودارها به نحوه تأثیر وصله‌های مختلف در نسخه بتا بر نرخ برد نگاه می‌کنند و نشان می‌دهند که به‌روزرسانی موجودی که در 5 می اعمال شد، بلافاصله بر نرخ برد تنظیم‌شده قهرمانان تأثیر می‌گذارد، به طوری که Zenyatta افزایش زیادی دریافت می‌کند و Soldier 76 برخی از موارد را از دست می‌دهد. تسلط شما در میان قهرمانان آسیب

خواندن پست کامل برای کسانی که علاقه مند به نحوه توسعه Overwatch 2 هستند ارزش خواندن دارد. طرفداران همچنین باید منتظر اخبار بیشتر در 16 ژوئن باشند، از جمله جزئیات نحوه تبدیل شدن به بخشی از بتا بعدی.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.