منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بلیزارد درباره Overwatch 2 Beta صحبت می کند، برنامه هایی برای افزایش پشتیبانی و بهبود زمان صف به اشتراک می گذارد.

بلیزارد درباره Overwatch 2 Beta صحبت می کند، برنامه هایی برای افزایش پشتیبانی و بهبود زمان صف به اشتراک می گذارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بلیزارد درباره Overwatch 2 Beta صحبت می کند، برنامه هایی برای افزایش پشتیبانی و بهبود زمان صف به اشتراک می گذارد.

بلیزارد درباره Overwatch 2 Beta صحبت می کند، برنامه هایی برای افزایش پشتیبانی و بهبود زمان صف به اشتراک می گذارد.

با پایان یافتن هفته اول نسخه بتا فنی بازی Overwatch 2، توسعه دهنده بلیزارد برنامه های خود را برای پیشرفت بازی به اشتراک می گذارد. طبق یک پست وبلاگی که در وب‌سایت رسمی Overwatch منتشر شده است، اولویت‌های اصلی تیم در حال حاضر مطلوب‌تر کردن شخصیت‌های پشتیبانی برای بازیکنان است – که در نهایت منجر به کوتاه‌تر شدن صف‌ها می‌شود – و همچنین بهبود رابط کاربری بازی.

در حال حاضر، به نظر می رسد شخصیت های ناخواسته ناخواسته، بزرگترین مشکل بازی هستند. در طول نسخه بتا فنی، بلیزارد گفت که متوجه شده است که شخصیت‌های فرعی «بیش از حد در برابر حملات غواصی و جناحی با سپرهای کمتر و تانک دومی که روی دفاع از آن‌ها متمرکز نشده، بسیار آسیب‌پذیر هستند،» که باعث می‌شود آنها خیلی منفعل و غیرقابل اجرا باشند. گزینه‌های بازیکن. با توجه به این، زمان صف برای تانک ها و بازیکنان برای آسیب به طور مداوم در حال افزایش است.

در حال پخش: گیم پلی زنده Overwatch 2 Beta

برای مقابله با این شکایات و افزایش زمان در صف، بلیزارد می گوید که “تعدیل قابل توجهی” در نقش انجام داده است، از جمله افزایش استقامت و قدرت کلی آنها. با این حال، این تغییرات تنها بخشی از برنامه اولیه استودیو برای بهبود تعادل بازی است. در درازمدت، تیم معتقد است که مؤثرترین راه برای مقابله با این مشکل، افزودن «شخصیت‌های پشتیبانی جدید هیجان‌انگیز به بازی» است که در آینده قصد انجام آن را دارند.

علاوه بر این، بلیزارد می گوید قصد دارد رابط کاربری Overwatch 2 را بهبود بخشد، به خصوص آنچه در داشبورد جدید نمایش داده می شود. به گفته بلیزارد، در حالی که ایده اولیه سیستم مدال اسکوربورد «تقویت مثبت عملکرد شخصی و اجازه دادن به بازیکنان برای دانستن اینکه چگونه به تیم کمک کرده‌اند» بود، از آن زمان مشخص شد که اطلاعات ارائه‌شده به تفسیرهای متفاوتی از As منجر شده است. به این ترتیب، داشبورد جدید و بهبود یافته اکنون آمارهای کلیدی – مانند حذف، کمک، مرگ، آسیب، کاهش آسیب و بهبودی – را در زمان واقعی برای همه بازیکنان نشان می‌دهد. بلیزارد می‌گوید که برد جدید به‌گونه‌ای ساخته خواهد شد که «آینه دیگر بازی‌های مسابقه‌ای و ورزش‌ها» و ارزیابی دقیق‌تری از آنچه در بازی اتفاق می‌افتد ارائه می‌دهد.

بلیزارد علاوه بر تشریح این برنامه‌ها، تعهد خود را برای “گوش دادن با دقت” به بازخوردهای جامعه و برقراری ارتباط منظم با بازیکنان خود از طریق به‌روزرسانی‌های هفتگی تقویت کرده است. پست وبلاگ امروز اولین مورد از بسیاری از مواردی است که منجر به انتشار این بازی شد. در حال حاضر، Overwatch 2 تاریخ انتشار ندارد، اگرچه ما فرض می‌کنیم که باید در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شود.

اکتیویژن بلیزارد اخیراً تحت فشار و موشکافی در مورد فرهنگ محیط کار و همچنین بحث و جدل در مورد رئیس آن، بابی کوتیک، که متهم به اطلاع و پنهان کردن موارد آزار و اذیت جنسی و خشونت است، قرار گرفته است. کوتیک همچنین یک نفر را تهدید به کشتن کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.