منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بلیزارد اولین رهبر فرهنگ را استخدام می کند تا به بهبود تنوع و شمول کمک کند

بلیزارد اولین رهبر فرهنگ را استخدام می کند تا به بهبود تنوع و شمول کمک کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بلیزارد اولین رهبر فرهنگ را استخدام می کند تا به بهبود تنوع و شمول کمک کند

بلیزارد انترتینمنت معاون اول، رئیس فرهنگ خود را استخدام کرده است تا به Overwatch و Diablo کمک کند تا فرهنگ محیط کاری متنوع، منصفانه و فراگیرتری داشته باشند.

بلیزارد در انتشار خبری گفت: جسیکا مارتینز به بلیزارد پیوسته است تا به تلاش‌ها برای توانمندسازی کارگران کمک کند تا احساس کنند می‌توانند «یاد بگیرند، رشد کنند و خلاق‌ترین خود را وارد کارشان کنند».

قبل از آن، مارتینز بیش از 14 سال برای شرکت والت دیزنی به عنوان رئیس ستاد و مشاور استراتژیک آن در بخش پارک ها و استراحتگاه ها کار می کرد.

این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «تیم رهبری جسیکا و بلیزارد مسئول رشد و اجرای استراتژی فرهنگی ما، اطمینان از هماهنگی همه تیم‌ها و عملکردها، و به‌روزرسانی برنامه‌های آموزشی و توسعه استعداد خواهد بود.»

جسیکا مارتینز
جسیکا مارتینز

مارتینز در بیانیه خود می گوید: “وقتی محیطی را ایجاد می کنید که در درجه اول برای مردم باشد، جایی که تیم ها احساس امنیت کنند، ارزش داشته باشند و برای یک هدف مشترک با هم کار کنند، همه پیشرفت می کنند – کارمندان، بازیکنان و مشاغل.”

مارتینز با ارتباطات، رویدادها و رهبران تیم فرنچایز بلیزارد کار خواهد کرد. مارتینز گفت: «نشان دادن ارزش‌های روابطمان در کاری که انجام می‌دهیم راهی است که بشریت را به تجارت بازگردانیم.

استخدام مارتینز در زمان آشفته ای برای بلیزارد و شرکت مادر اکتیویژن بلیزارد اتفاق می افتد. در طول سال گذشته، این شرکت در موضوعات مختلف مربوط به فرهنگ محیط کار خبرساز شده است. به خصوص در بلیزارد، این شرکت تعدادی از توسعه دهندگان از جمله مدیر Diablo 4 را اخراج کرد.

رئیس سابق بلیزارد جی. آلن براک در سال 2021 به دلیل شکایتی در ایالت کالیفرنیا بازنشسته شد که ادعا می کند فرهنگ آزار جنسی و تبعیض گسترده ای در اکتیویژن بلیزارد وجود دارد. یکی از معاونان او، جن اونال، تنها سه ماه بعد از سمت خود به عنوان رئیس مشترک کنار رفت و بعداً فاش شد که تا زمانی که استعفا ندهد، حقوق برابر به او پیشنهاد نشده بود.

انتظار می‌رود مارتینز و سایر کارمندان اکتیویژن بلیزارد به‌عنوان بخشی از خرید 75 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد ایکس‌باکس به زودی به مایکروسافت بپیوندند.

بلیزارد تعدادی بازی پرمخاطب را در دست توسعه دارد، از جمله افزونه بعدی World of Warcraft، Dragonflight، و همچنین Overwatch 2، Diablo 4 و Warcraft Arclight Rumble.