منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بسیاری از شرکت ها در حال “مطالعه” یوبی سافت هستند، اما هنوز خبری در مورد فروش وجود ندارد – گزارش

بسیاری از شرکت ها در حال “مطالعه” یوبی سافت هستند، اما هنوز خبری در مورد فروش وجود ندارد – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسیاری از شرکت ها در حال "مطالعه" یوبی سافت هستند، اما هنوز خبری در مورد فروش وجود ندارد - گزارش

بسیاری از شرکت ها در حال "مطالعه" یوبی سافت هستند، اما هنوز خبری در مورد فروش وجود ندارد - گزارش

قیمت سهام یوبی سافت در روز جمعه در بحبوحه گمانه زنی های فزاینده مبنی بر اینکه Assassin’s Creed و Far Cry ممکن است فروش آن را بررسی کنند، به میزان قابل توجهی افزایش یافت. واضح است: به نظر می رسد هنوز خیلی زود است و هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نشده است و حتی مذاکرات احتمالی نیز آغاز نشده است.

بلومبرگ گزارش داد که شرکت های سهام خصوصی Blackstone و KKR در حال “مطالعه” Ubisoft هستند، اگرچه این سایت می گوید هنوز “مذاکرات جدی” صورت نگرفته است.

بلومبرگ گزارش داد: “مذاکرات در مراحل اولیه است و هیچ اطمینانی وجود ندارد که هیچ یک از خواستگاران به پیشنهادات ادامه دهند.” سخنرانان Blackstone و KKR از اظهار نظر در مورد بلومبرگ خودداری کردند، در حالی که سخنگوی یوبی سافت نیز از اظهار نظر در مورد خرید احتمالی خودداری کرد.

سخنگوی GameSpot گفت: “ما در مورد شایعات یا گمانه زنی ها اظهار نظر نمی کنیم.” یوبی‌سافت ظرفیت خلاقیت و تولید بی‌نظیری دارد و بیش از 20000 نفر با استعداد در استودیوهای جهانی بازی‌سازی ما همکاری می‌کنند. به لطف آنها و رویکرد بلندمدت و اشتهای ما برای ریسک‌پذیری خلاقانه، ما برخی از قوی‌ترین برندهای ثبت شده در صنعت را ایجاد کرده‌ایم و بسیاری از برندها و پروژه‌های جدید امیدوارکننده در افق وجود دارد.»

ما همچنین یکی از عمیق ترین و متنوع ترین پورتفولیوها در صنعت، خدمات و فناوری پیشرفته، و جامعه بزرگ و رو به رشدی از بازیکنان متعهد را داریم. در نتیجه، ما در موقعیت ایده آلی قرار داریم تا از رشد سریع صنعت و فرصت های پلت فرمی که در حال حاضر در حال ظهور هستند استفاده کنیم.

KKR قبلاً در دنیای بازی حرکت کرده است، زیرا در بین 1.25 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Epic Games در سال 2018 قرار داشت. به نظر نمی رسد Blackstone سرمایه گذاری عمومی در بازی های ویدیویی داشته باشد. این شرکت عمدتاً به دلیل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شناخته شده است. در سال 2021، بلک استون Spanx را خریداری کرد.

قیمت سهام یوبی سافت در روز جمعه بیش از 15 درصد افزایش یافت و به نظر می رسد سرمایه گذاران و تحلیلگران به پتانسیل های یوبی سافت برای خرید پاسخ مثبت داده اند یا حداقل شرکت های سرمایه گذاری خصوصی به برخی ظرفیت ها علاقه مند هستند. خانواده مدیر عامل یوبی سافت، ایو گیوم، بزرگترین سرمایه گذار یوبی سافت با 15 درصد از سهام این شرکت هستند.

در ماه فوریه، Guillemot گفت Ubisoft نمی‌خواهد بفروشد و از وضعیت مالی خود اطمینان داشت و ارزش فرنچایزهای متعدد خود را دید. با در نظر گرفتن این موضوع، Guillemot گفت که یوبی سافت و هیئت مدیره آن پیشنهاد خرید را خواهند پذیرفت.

یوبی سافت پیروزی استقلال خود را در سال 2017 جشن گرفت، زمانی که با موفقیت با پیشنهاد “کنترل خزنده” از سوی Vivendi مبارزه کرد، که بعداً سهام خود را در شرکت فروخت.