منو سایت

بسیاری از بازیکنان GTA Online گیج شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسیاری از بازیکنان GTA Online گیج شده اند

پس از مدت ها انتظار، نسل نهم بازی های GTA 5 و GTA Online بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس عرضه شدند. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تعدادی از بازیکنان GTA Online بدون هیچ دلیل خاصی محروم شده اند.

حدود 9 سال از انتشار Grand Theft Auto 5 می گذرد، این اثر برای اولین بار بر روی کنسول های نسل هفتم منتشر شد. اما راک استار در سال های اخیر پلتفرم های مقصد خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. این به کاربران نسل هشتم و نهم رایانه و دارندگان کنسول اجازه می دهد تا GTA 5 را تجربه کنند. Rockstar با راه اندازی GTA Online تجربه متفاوتی را به بازیکنان داده است. پشتیبانی از بازی های GTA V و GTA Online به شما این امکان را می دهد که همیشه محتوای جدیدی برای تجربه داشته باشید.

جابجایی به نسل بعدی کنسول ها به هیچ وجه کار آسانی نیست و احتمال دارد چندین خطا رخ دهد. متاسفانه مشکلات انتقال به کنسول PS5، Xbox Series X و Xbox Series S بیشترین ضربه را به بازیکنان GTA وارد کرد. در ابتدا عملکرد این بازی با ضعف های مختلفی همراه بود که تجربه بازیکنان را مختل می کرد. اکنون به نظر می رسد که نسل بعدی GTA Online به طور خودکار بازیکنانی را که از حالت داستانی به حالت چند نفره تغییر می کنند حذف خواهد کرد.

اگرچه امکان ورود مستقیم به بازی آنلاین GTA وجود دارد، اما به بازیکنان اجازه می دهد آزادانه بین حالت داستانی و بخش چند نفره حرکت کنند. اکنون مشخص است که بازیکنان نباید چنین اقدامی انجام دهند. زیرا زمانی که بازیکنان در نسخه نسل نهم حالت داستانی وارد بخش چند نفره می شوند، Rockstar به صورت خودکار و دائمی آنها را غیرفعال می کند. در نتیجه، تمام حساب های Rockstar Social Club غیرقابل دسترسی شدند. بنابراین این بازیکنان نمی توانند Red Dead Online را تجربه کنند.

بازی GTA Online GTA آنلاین

Contract آخرین بسته افزونه برای GTA Online است

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. این بازیکنان مشکل خود را در توییتر شرح دادند. بر همین اساس اعلام کردند که هیچ کلاهبرداری انجام نداده اند و به هیچ وجه قوانین و مقررات بازی GTA Online را نقض نکرده اند. Rockstar هنوز در مورد این موضوع اظهار نظری نکرده است. تغییر بین حالت داستان و قسمت آنلاین احتمالاً توسط بازی به عنوان یک کلاهبرداری شناخته می شود. اگرچه هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما به نظر می رسد این مشکل به دلیل یک خطا در سیستم ضد کلاهبرداری Grand Theft Auto Online باشد.

به گفته یکی از کاربران توییتر به نام InfinityHimself، Rockstar در حال بازیابی دسترسی بازیکنان است. مشخص نیست که آیا این شرکت مشکل را حل کرده است یا هنوز روی یک راه حل پایدار کار می کند. در هر صورت محرومیت بسیاری از بازیکنان مشکلاتی را ایجاد کرده است. یکی از کاربران توییتر اشاره کرد که بسیاری از بازیکنان مجبور به خرید مجدد GTA 5 شدند.

نسخه نسل نهم GTA 5 برای بهبود عملکرد و استفاده از قدرت سخت افزاری پلی استیشن 5، سری ایکس باکس ایکس و سری ایکس باکس اس منتشر شد. پس از انتشار این نسخه، بازیکنان از بارگذاری طولانی بازی و گرافیک ضعیف شکایت دارند. علاوه بر این، خطاهای متعدد منجر به عملکرد ضعیف نسل فعلی GTA V شده است.

نظر شما در مورد ممنوعیت بازیکنان GTA Online چیست؟ آیا حساب شما دیگر در دسترس نیست؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamerant