منو سایت

بسته الحاقی Tiny Tina’s Wonderlands کلاس جدیدی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی Tiny Tina's Wonderlands کلاس جدیدی دارد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو Gearbox قصد دارد کلاس کاملا جدیدی را در قالب بسته الحاقی Tiny Tina’s Wonderlands به نام Molten Mirrors در اختیار بازیکنان Tina Wonderlands قرار دهد.

چند ماه پیش بود که 2K Games بالاخره محصول جدیدی از استودیوی Gearbox منتشر کرد که توسط سری Borderlands مورد تمسخر قرار گرفت. نسخه کامپیوتری این اثر که با نام Tiny Tina’s Wonderlands شناخته می شود، از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس است. اما اکنون Tina Wondersland به فروشگاه Steam اضافه خواهد شد. در عین حال، استودیو گیرباکس قصد دارد بسته الحاقی جدید بازی را در اختیار سهامداران قرار دهد.

اگرچه امکان خرید Tiny Tina’s Wonderlands از طریق فروشگاه Steam و دسترسی به محتوای جدید یک رویداد مهم برای بسیاری از بازیکنان است، اما بدون شک بسیاری از طرفداران این بازی مشتاقانه منتظر کلاس جدید Tiny Tina’s Wonderlands هستند. این کلاس که Blightcaller نام دارد، عملکردهای متفاوتی دارد و به شما اجازه می دهد ترکیب های مختلفی از کاراکترها را ایجاد کنید.

Tiny Tina’s Wonderlands دارای هفت کلاس مختلف است که می توانید شخصیت خود را از بین آنها انتخاب کنید. همچنین می توانید در طی فرآیند بالا بردن سطح شخصیت خود دو شخصیت را با هم ترکیب کنید. با اضافه شدن Blightcaller، تعداد کلاس های بازی Tina Wondersland افزایش یافته و ترکیب های جدیدی پدید آمده است. این کلاس با استفاده از ویژگی ها و توانایی های مختلف خود قادر است صدمات زیادی را به دشمنان وارد کند.

پکیج اکستنشن Tiny Tina's Wonderlands Tiny Tina's Wonderlands

کلاس جدید Tiny’s Tina Wonderlands تجربه متفاوتی را ارائه می دهد

در حالی که بسته های الحاقی قبلی Tiny’s Wonderlands Tina از جهاتی ناامید کننده بوده است، اضافه شدن یک کلاس جدید مطمئناً چشم بسیاری از بازیکنان را به خود جلب خواهد کرد. بسته به ویژگی ها و توانایی های Blightcaller می توانید از این کلاس با Sporewarden و Graveborn استفاده کنید که در این صورت با توجه به ویژگی های این سه کلاس، بازی Tina Wonderlands به کلاس های Druid و Necromancer از سری Diablo نزدیک می شود.

Tiny Tina’s Wonderlands امروز از طریق فروشگاه Steam با بسته الحاقی Molten Mirrors و کلاس جدید Blightcaller در دسترس خواهد بود. بازیکنانی که کیت ضربه گیر Golden Hero را ندارند می توانند آن را به عنوان بسته الحاقی اضافی خریداری کنند. نکته مهم برای آن دسته از بازیکنانی که می خواهند به تجربه خود در قالب استیم ادامه دهند این است که امکان انتقال فایل های آرشیو وجود دارد. به همین دلیل می توانید به راحتی بین استیم و اپیک گیمز سوئیچ کنید و از Tina Wonderlands لذت ببرید.

Tiny Tina’s Wonderlands در 25 مارس (5 آوریل) برای PC، Xbox One، Xbox S Series، Xbox X Series، PlayStation 4 و PlayStation 5 منتشر شد. نظر شما در مورد بسته الحاقی این کار چیست؟ آیا از اضافه شدن کلاس Blightcaller استقبال می کنید؟ به نظر شما تاثیر بازی جدید Tiny Wondersland و انتشار آن در استیم بر تعداد بازیکنان چه خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamerant