منو سایت

بسته الحاقی رایگان GTA Online در تاریخ 4 آگوست منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی رایگان GTA Online در تاریخ 4 آگوست منتشر خواهد شد

در حالی که شرکت Rockstar Games در حال پیشرفت در تولید بازی GTA 6 بوده و اکثر پروژه های جانبی را لغو کرده است. بسته الحاقی رایگان برای GTA Online این محتوای جدید که رسماً Criminal Enterprises نام دارد، در 4 آگوست منتشر خواهد شد و بر رویدادهای دنیای واقعی مانند افزایش قیمت بنزین، امواج گرمای شدید و وضعیت بازارهای مالی تمرکز دارد.

Rockstar در توضیح بسته توسعه Criminal Enterprises نوشت: «اقتصاد جنوب سن آندریاس در بحران است. قیمت بنزین در دهه های اخیر به بالاترین حد ممکن رسیده است و وضعیت عرضه و تقاضا نیز آشفته است و بدتر از همه این که منطقه درگیر موج شدید گرما است. Rockstar با الهام از رویدادهای دنیای واقعی، محتوای جدیدی را برای سرگرم کردن بازیکنان GTA Online در تابستان امسال آماده کرده است.

داستان بسته الحاقی رایگان GTA Online حول محور سازمان خیالی IAA می چرخد ​​که برای کسانی که GTA V را تجربه کرده اند آشنا هستند. این سازمان معتقد است که غول پتروشیمی Duggan مستقیماً بازار را مخدوش می کند و قیمت سوخت را دستکاری می کند. بازیکنان ماموریت جدیدی به نام Operation Paper Trail را دنبال می کنند و باید ماموران سازمان IAA شوند. بازیکنان وظیفه دارند به ته قضیه برسند و قیمت ها را به حالت قبلی خود برگردانند.

بسته الحاقی آنلاین رایگان GTA Criminal Enterprises

به روز رسانی تابستان آنلاین GTA

محتوای اضافی شرکت های جنایی مجموعه ای از به روز رسانی های جدید را آغاز می کند. هر به‌روزرسانی حالت‌ها، اتومبیل‌ها، آیتم‌های جدید و رویدادهای ویژه را اضافه می‌کند تا طرفداران را در تمام تابستان سرگرم کند. پشتیبانی از GTA Online برای یک سال دیگر ادامه دارد و پشتیبانی Red Dead Online رسماً به پایان می رسد.

اگر یک دفتر اختصاصی در GTA Online دارید؛ انتظار اضافه شدن یک مدیر منابع انسانی جدید به نام لوپ را داشته باشید. او کسی است که به شما کمک می کند تا یک محموله ویژه پیدا کنید. در عین حال ماموریت های جدیدی نیز اضافه شده و با انجام آن ها می توانید درآمد خوبی کسب کنید. پیشنهادات ویژه نیز برای صاحبان کلاب هاوس موجود است و این به روز رسانی ماموریت های تامین بیشتری را اضافه می کند.

اگر شما صاحب یک کلوپ شبانه هستید، ماشین های جدید اضافه می شود، از جمله دو ماشین ایمانی تک. Rockstar بازیکنان را از بهبودهای گیم پلی آگاه کرده است و لیست بلندبالایی از تغییرات جدید در شرف انتشار است. از جمله این تغییرات می‌توان به بهبود قدرت موشک‌های Oppression Mk II و همچنین بازسازی سریع سلامت در حین نبرد اشاره کرد. مثل همیشه، مسابقات جدید در راه است و اطلاعات بیشتری در مورد بسته الحاقی رایگان GTA Online به زودی منتشر خواهد شد.

همانطور که در ابتدا خواندید، محتوای Criminal Enterprises در تاریخ 4 آگوست به صورت رایگان در اختیار همه بازیکنان قرار خواهد گرفت.

منبع: GameSpot