منو سایت

بسته الحاقی داستان Cyberpunk 2077 در Gamescom رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بسته الحاقی داستان Cyberpunk 2077 در Gamescom رونمایی خواهد شد

در حالی که تقریباً چیزی برای رویداد بزرگ Gamescom باقی نمانده است، اخباری در مورد ارائه بسته توسعه داستان Cyberpunk 2077 شنیده می شود. تقریباً دو سال از انتشار بازی بسیار پرطرفدار Cyberpunk 2077 CD Projekt Red می گذرد و گزارش هایی وجود دارد که استودیو در حال آماده شدن برای رونمایی از بسته الحاقی داستانی است. Cyberpunk 2077 شنیده می شود. بازی Cyberpunk 2077 در اواخر سال 2020 (20 دسامبر 2019) برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شد.

با توجه به اینکه عنوان Cyberpunk 2077 با مشکلات فنی و باگ های فراوان منتشر شد، در نتیجه تمامی برنامه ها و بسته های الحاقی استودیو CD Projekt Red متوقف شد و بخش زیادی از سال را صرف تعمیر بازی کردند. و رفع اشکالات حالا پس از گذشت دو سال، اخباری مبنی بر عرضه بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در رویداد Gamescom به گوش می رسد.

به گزارش پارسی گیم، بر اساس آخرین اخبار بازی، طبق آخرین آپدیت 1.52 که برای این عنوان منتشر شد و اکثر مشکلات این عنوان را برطرف کرد. حال باید منتظر معرفی بسته داستانی اضافی Cyberpunk 2077 باشیم. همچنین با توجه به توییت های متعدد کانال رسمی استودیو، نشان می دهد که توسعه دهندگان CD Projekt Red قصد دارند محتوای بیشتری برای این عنوان در آینده ارائه کنند. روزها.

بسته الحاقی Cyberpunk 2077

مقدمه بسته توسعه داستان Cyberpunk 2077

در ابتدا، معرفی این بسته داستانی اضافی برای بازی Cyberpunk 2077 تنها یک شایعه بود که با انتشار توییت های متعدد از کانال رسمی استودیو CD Projekt Red به واقعیت پیوست و حالا شاهد معرفی این DLC جدید هستیم. در رویداد Gamescom گزارش ها حاکی از آن است که این تریلر مقدمه ای بر DLC داستانی را نشان می دهد که سازنده قول داده است اواخر امسال منتشر کند. این شایعه ممکن است اشتباه باشد و اتفاق نیفتد.

با توجه به اینکه خبر ساخت نسخه چهارم از سری بازی های The Witcher به گوش می رسد، به احتمال زیاد در سال های آینده خبرهای شگفت انگیزی از این استودیو لهستانی خواهیم شنید. در نهایت طبق گزارش های مختلف، انتظار داریم در رویداد Gamescom در تاریخ 1 سپتامبر (23 آگوست 2022) شاهد رونمایی کامل از این بسته الحاقی باشیم. همچنین طبق گزارش های مختلف باید انتظار نمایش بازی های زیادی از The Callisto Protocol گرفته تا Hogwarts Legacy و غیره را داشته باشیم.

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا افزودن محتوای جدید به Cyberpunk 2077 می تواند آن را به چرخه رقابت با دیگر بازی های بزرگ بازگرداند؟

منبع: Gamerant