منو سایت

بروزرسانی God of War Ragnarok Day 1 هجده گیگابایت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بروزرسانی God of War Ragnarok Day 1 هجده گیگابایت است

بر اساس آخرین اخبار بازی با نزدیک شدن به انتشار بازی مورد انتظار God of War Ragnarok استودیو سازنده سانتا مونیکا اولین آپدیت این بازی را با عنوان 1.01 برای کنسول پلی استیشن 4 با حجم 18.4 گیگابایت منتشر کرده است. ظاهرا حجم این آپدیت برای کنسول های پلی استیشن 5 متفاوت خواهد بود، هنوز اندازه آپدیت کنسول نسل نهم سونی به صورت رسمی اعلام نشده است.

همانطور که می دانید حجم God of War Ragnarok در پلی استیشن 4 90 گیگابایت گزارش شده است که دو برابر 45 گیگابایت God of War 2018 است. توسعه یک بازی نسل نهمی مانند Ragnarok چالش بزرگی برای استودیوی Santa مونیکا و ما خواهیم دید که این بازی بر روی کنسول است پلی استاtion 5 چگونه کار می کند؟ می توان گفت که این آپدیت ارائه شده مانند بسیاری از آپدیت های دیگر به احتمال زیاد یک آپدیت اجباری خواهد بود و صاحبان بازی نیز باید آن را دریافت کنند.

آپدیت God of War Ragnarok

God of War Ragnarok First Update Vol

علیرغم اینکه کمتر از یک نسخه از بازی God of War Ragnarok منتشر شده است، صفحه توییتر PlayStation Game Size اعلام کرد که اولین آپدیت این بازی Update 1.01 نام دارد و حجم آن حدود 18 گیگابایت برای کنسول پلی استیشن 4 خواهد بود. مشکلات و خطاهایی که هنگام شروع بازی با آن مواجه می شوید را برطرف کنید. با این حساب صاحبان این بازی با توجه به حجم آپدیت باید بیش از 110 گیگابایت فضا خالی کنند تا کل بازی با آپدیت ارائه شده مطابقت داشته باشد. بنابراین اگر قصد داشتید بازی را در تاریخ 2 نوامبر از قبل بارگذاری کنید، باید مطمئن شوید که فضای کافی روی کنسول PS4 خود دارید.

اگرچه هنوز اندازه بازی مذکور در کنسول های پلی استیشن 5 به صورت رسمی اعلام نشده است، اما معمولا بازی های پلی استیشن 5 از نظر حجم، فضای کمتری را اشغال می کنند. دلیل آن این است که PS5 از فناوری کمپرسور Kraken سونی استفاده می کند که طبق گزارش ها می تواند اندازه بازی ها را تا 60 درصد کاهش دهد.

در حال حاضر نسخه جدید بازی God of War Gold نام دارد و طرفداران این بازی بی صبرانه منتظر دریافت آن پس از چهار سال انتظار برای آخرین نسخه از این فرنچایز هستند. با این حال استودیو سانتا مونیکا به توسعه هر چه بهتر این بازی ادامه می دهد تا تمامی مشکلات و باگ های بازی را برطرف کند. God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر برای PS5 و PS4 منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt