منو سایت

بروزرسانی نسل نهم Red Dead Redemption 2 لغو شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بروزرسانی نسل نهم Red Dead Redemption 2 لغو شد

راک استار اخیراً پایان پشتیبانی از Red Dead Online را اعلام کرده و اکثر توسعه دهندگان را به پروژه GTA 6 اضافه کرده است.این مشکل باعث شد تا ریمستر بازی های GTA IV و Red Dead Redemption لغو شود و هم اکنون طبق آخرین اخبار بازی و ادعای یکی از مطلعان نزدیک به Rockstar، آپدیت Red Dead Redemption 2 برای کنسول های پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس از دستور کار خارج شده است.

به گزارش پارسی گیم، هفته سختی را برای طرفداران راک استار سپری کردیم. این شرکت بازی سازی محبوب اعلام کرد که انتشار به روز رسانی محتوای Red Dead Online را متوقف می کند و همزمان پروژه های جانبی مانند ریمستر Red Dead Redemption نیز لغو شد. گزارش اخیر نشان داد که انتشار GTA 6 اولویت اصلی این شرکت است و تمام پروژه های جانبی به پس از انتشار منتقل شده اند. این بدان معناست که GTA جدید تنها پروژه فعال Rockstar است.

خبر خوب این است که کیفیت گیم پلی GTA 6 فراتر از انتظارات بازیکنان خواهد بود. اما این بدان معناست که نسخه نسل نهم Red Dead Redemption 2 نیز کنسل شده و عرضه نخواهد شد. مدتی است که خبر ارتقاء گرافیکی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است. انتشار نسخه نسل جدید GTA V یکی دیگر از نشانه های عرضه این بازی بود; اما Rockstar نیز این پروژه را لغو کرد و در حال حاضر فقط برای سری بازی های GTA ارزش قائل است.

به روز رسانی Red Dead Redemption 2 9th Generation

بروزرسانی نسل نهم Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 که برخی آن را شبیه ساز کابوی می نامند، تاکنون 43 میلیون نسخه فروخته است. این بدان معناست که افراد زیادی هستند که به بازی در کنسول های جدید علاقه دارند و می خواهند از ویژگی های نسل نهم استفاده کنند. Tez2 به افراد نزدیک به Rockstar نوشت که اگرچه آنها علاقه مند به انتشار این نسخه هستند. اما تمرکز بر روی GTA VI باعث توقف این پروژه شده و فعلا خبری از نسخه های PS5 و Xbox Series این بازی نیست.

آپدیت Red Dead Redemption 2 برای کنسول های جدید یکی از خواسته هایی است که بازیکنان مدت ها منتظر آن بودند. در حال حاضر امکان استفاده از نسخه جدید تا چند سال آینده وجود ندارد و باید GTA 6 در دسترس باشد و سپس برای ادامه پروژه تصمیم گیری خواهد شد. لازم به ذکر است که این بازی ابتدا برای PS4 و Xbox One منتشر شد و سپس برای PC عرضه شد. نسخه ایکس باکس وان ایکس بازی منتشر شد که به بازی با وضوح 4K و اگر می خواهید روی PS5 یا Xbox Series بازی کنید، اجازه بازی را می داد. شما همان نسخه را دریافت خواهید کرد.

ناامید کننده است که Rockstar تمام پروژه هایی را که طرفداران برای انتشار GTA 6 منتظر آن بودند لغو کرده است. نظر شما چیست؟

منبع: TheGamer