منو سایت

برنامه تمرینی جدید سر طراح ارشد حتی رئیس را هم عرق می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برنامه تمرینی جدید سر طراح ارشد حتی رئیس را هم عرق می کند

برنامه تمرینی جدید سر طراح ارشد حتی رئیس را هم عرق می کند

مارکوس لهتو با خلق شاهکار نمادین ایکس باکس، یک سرباز فوق العاده معروف به اندازه و قدرتش، اعتبار دارد. خب، خود لهتو اکنون در حال شروع یک روال تمرینی جدید است که به نظر می‌رسد کاری که رئیس برای آماده شدن برای نبرد انجام می‌دهد.

Lehto، که اکنون ریاست استودیوی داستان‌گویی Battlefield EA را بر عهده دارد، در توییتر گفت که در حال گسترش آموزش‌های خود در خانه است تا تلاش‌هایی را در رده «هیپرتروفی» شامل شود.

در حال پخش: ترک هاله پشت سر: ایجاد فروپاشی خاطرات صوتی

برای لتو، این به معنای بلند کردن نیمی از وزن معمول خود است، اما واقعاً او را از نظر ست‌ها و تکرارها بیرون می‌کشد… و با حداقل استراحت بین ست‌ها. خلاصه میره سخت. “من عاشق نتایج هستم، اما یک تمرین قاتل!” لهتو در مورد رژیم جدید خود که شامل 6 ست 25 تکراری بدون 60 ثانیه استراحت بین ست ها است، گفت.

این یک روش بسیار افراطی برای ورزش کردن در باشگاه است، و Lehto به آن اعتراف کرد. “دیوانه وار می سوزد. من تا یک هفته دیگر به روال معمولم برمی گردم.” او گفت.

پابلو شرایبر، بازیگر نقش Master Chief در سریال تلویزیونی آینده Halo، همچنین کارهای جدی را در سالن بدنسازی انجام داد تا برای ایفای نقش قهرمان نمادین ایکس‌باکس به تناسب اندام برسد.

پس از جابجایی از سری Bungie و Halo، Lehto شرکتی به نام V1 Interactive راه‌اندازی کرد که یک شوتر منحصر به فرد به نام Disintegration را در سال 2020 راه‌اندازی کرد. مخاطبی پیدا نکرد. بازی و استودیو بعدا بسته شد. Lehto یک استودیوی جدید EA را در منطقه سیاتل اداره می کند که بر گسترش داستان گویی Battlefield 2042 متمرکز است. با این حال، هنوز برای Lehto زود است که بتواند در مورد آنچه که روی آن کار می کند صحبت کند. شما اخیراً به شخصی در توییتر پاسخ داده اید“کاش می توانستم چیزی بگویم.”

در مورد Master Chief، آخرین ماجراجویی او در Halo Infinite موفقیت آمیز بود، به طوری که این بازی اخیراً از 20 میلیون بازیکن عبور کرده و تبدیل به بزرگترین بازی Halo در تمام دوران ها شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.