منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • برنامه ایکس باکس یک ویژگی استوری به سبک اینستاگرام را در یک به روز رسانی جدید اضافه می کند

برنامه ایکس باکس یک ویژگی استوری به سبک اینستاگرام را در یک به روز رسانی جدید اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برنامه ایکس باکس یک ویژگی استوری به سبک اینستاگرام را در یک به روز رسانی جدید اضافه می کند

برنامه ایکس باکس یک ویژگی استوری به سبک اینستاگرام را در یک به روز رسانی جدید اضافه می کند

مایکروسافت اواخر این ماه از انتشار یک ویژگی جدید “داستانی” برای برنامه Xbox برای iOS و Android خبر داد. این خبر از Xbox Wire می‌آید، که توضیح می‌دهد که ویژگی استوری مشابه روشی که در اینستاگرام، فیس‌بوک و اسنپ چت کار می‌کند، کار می‌کند. اما برخلاف ویژگی تاریخچه که در سایر برنامه‌ها استفاده می‌شود، می‌توانید پست خود را به مدت ۷۲ ساعت فعال نگه دارید.

ویژگی تاریخ قبلاً در استرالیا معرفی شده است و مایکروسافت قصد دارد “به زودی” آن را در مناطق دیگر نیز معرفی کند. درست مانند سایر برنامه‌ها که از داستان‌ها استفاده می‌کنند، شما می‌توانید ویدیوها، اسکرین‌شات‌ها و دستاوردها را برای دیدن دوستان و دیگران آپلود کنید. شما قادر خواهید بود با یک پیام یا ایموجی به استوری های دوستان خود پاسخ دهید.

پس از در دسترس قرار گرفتن، روی نماد + واقع در صفحه اصلی برنامه کلیک می کنید تا داستان ها را منتشر کنید. درست مانند سایر برنامه‌ها، می‌توانید هر چیزی را که در استوری‌های خود پست می‌کنید برچسب بزنید و هر چیزی را که به اشتراک می‌گذارید در فید فعالیت شما در حساب شما پست می‌شود.

علاوه بر ویژگی تاریخچه، مایکروسافت در حال معرفی ویژگی دیگری به نام برچسب گذاری کیفیت خدمات است. این به‌روزرسانی همچنین به شما این امکان را می‌دهد که «برچسب‌های اولویت را برای تجربه‌های کنسول خود اضافه کنید».

این ویژگی جدید برای کنسول ها عرضه خواهد شد. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا «توکن‌های اولویت‌دار برای ترافیک شبکه خروجی کند» را برای ویژگی‌های آنلاین تنظیم کنند. این برای محافظت از بازیکنان در برابر مشکلات اتصال هنگام بازی آنلاین است.

برای استفاده از برچسب گذاری کیفیت خدمات، باید تب General را در منوی تنظیمات، تنظیمات شبکه و در نهایت تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید. هنگامی که گزینه جدید برچسب گذاری QoS را در این منو مشاهده کردید، می توانید برچسب گذاری DSCP و برچسب گذاری WMM را فعال کنید.