منو سایت

برخی از بازی های کلاسیک PS Plus PlayStation نسخه های PAL هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برخی از بازی های کلاسیک PS Plus PlayStation نسخه های PAL هستند

برخی از بازی های کلاسیک PS Plus PlayStation نسخه های PAL هستند

پلی استیشن پلاس جدید و به روز شده اکنون در آسیا در دسترس است و به عنوان بخشی از انتشار، تعدادی از بازی های کلاسیک موجود در سرویس اشتراک نیز برای خرید انفرادی در دسترس هستند. با این حال، برخی از بازیکنان متوجه شده‌اند که تعدادی از بازی‌های کلاسیک بر اساس نسخه‌های PAL کندتر و 50 هرتزی خود ساخته شده‌اند، طبق گزارش Video Games Chronicle.

نسخه‌های PAL برای اولین بار توسط یک کاربر اندونزیایی در حال بازی با نسخه پلی‌استیشن 1 بازی Ape Escape مشاهده شد، او اشاره کرد که این بازی به جای آمریکا یا ژاپن، Sony Computer Entertainment Europe را اعتبار می‌دهد. بازی همچنین به جای 30 فریم در ثانیه با سرعت 25 فریم در ثانیه اجرا می شود.

در حال پخش: بازی‌های جدید پلی‌استیشن پلاس رونمایی شده و بازی‌های کلاسیک تاکنون تایید شده‌اند اخبار گیم اسپات

VGC گزارش می دهد که تمام بازی های پلی استیشن در بالای کاتالوگ کلاسیک در سطح Deluxe PS Plus بر اساس نسخه های PAL اروپایی هستند. برخی از بازی‌های شخص ثالث، از جمله دو عنوان Worms، World Party و Armageddon نیز نسخه‌های PAL هستند، در حالی که بازی‌های دیگری مانند Tekken 2، Abe’s Oddysee، Siphon Filter و Mr. Driller با فرمت NTSC موجود است.

اگرچه اندونزی منطقه ای است که از فرمت PAL استفاده می کند، اما تأیید شده است که نسخه های PAL بازی ها در تایوان نیز توزیع شده است، منطقه ای که همیشه از NTSC استفاده می کند.

این مشکل قبلاً با انتشار مجدد بازی‌های کلاسیک پلی‌استیشن به وجود آمده بود، بسیاری از بازی‌های کلاسیک پلی‌استیشن از نسخه‌های بازی PAL استفاده می‌کردند، حتی زمانی که در آمریکای شمالی منتشر می‌شدند. سونی هرگز توضیح نداده است که چرا از نسخه های PAL استفاده می شود که کندتر از فرمت NTSC 60 هرتزی اجرا می شوند.