منو سایت

برای پوشش GameSpot آخر هفته Summer Games Fest آماده شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برای پوشش GameSpot آخر هفته Summer Games Fest آماده شوید

برای پوشش GameSpot آخر هفته Summer Games Fest آماده شوید

ژوئن نزدیک است، و در حالی که ممکن است خود E3 اتفاق نیفتد، رویدادهای دیگر شروع به قدم گذاشتن در خلاء می کنند تا فرصت های جایگزین برای هیجان زده شدن در مورد بازی های ویدیویی ارائه دهد. بنابراین به نظر می‌رسد این ماه همچنان مملو از رویدادهای بزرگ و اعلامیه‌هایی است که شما عادت دارید تابستان را با آن‌ها شروع کنید. مثال: ما قبلاً می دانیم که کنفرانس خبری مشترک Xbox / Bethesda در 12 ژوئن برگزار می شود – آیا در نهایت می توانیم موارد بیشتری از Redfall را ببینیم؟ با توجه به اینکه امسال منتشر می شود، مطمئناً امیدواریم. شاید تاد هاوارد با یک بازی کوچک استارفیلد به ما برکت دهد – آیا این خوب نیست؟

کنفرانس مطبوعاتی مشترک Xbox / Bethesda پس از Summer Game Fest Live در 9 ژوئن برگزار می شود. این رویداد برگرفته از ذهن جف کیلی است، که – بین Opening Night Live و Game Awards – کار عالی در سازماندهی نمایش های هیجان انگیزی که بازی های ویدیویی را جشن می گیرند، انجام داد، در حالی که به ما یک مرور مختصر از آنچه در آینده برای محیط دوست داشتنی ما خواهد داشت ارائه داد.

البته، می‌توانید همه رویدادها را دقیقاً در اینجا در GameSpot، کانال YouTube ما، Twitch، Twitter، Facebook و موارد دیگر دنبال کنید. مانند سال های گذشته، ما در سراسر جشنواره بازی تابستانی و آخر هفته آینده پوشش خواهیم داشت، از جمله پخش کامل قبل و بعد از کنفرانس های مطبوعاتی مهم، تریلرهای جدید برای بزرگترین بازی ها، تصاویر کاربردی، مصاحبه با توسعه دهندگان برتر و موارد دیگر. .

باید دید چه ناشران دیگری می توانند رویدادهای کنفرانس مطبوعاتی خود را به سبک E3 برگزار کنند، اما می توان انتظار داشت که حداقل دو پخش زنده اصلی برگزار شود.

GameSpot همچنین در ماه ژوئن میزبان پخش زنده خودمان خواهد بود، جایی که ما شما را برای هر یک از رویدادهای بزرگ آماده می کنیم و تمام اطلاعات و اطلاعات تخصصی رویدادهای ماه را در اختیار شما قرار می دهیم. ما مصاحبه هایی با توسعه دهندگان AAA، گیم پلی انحصاری و افشاگری تریلر، اطلاعیه ها و موارد دیگر خواهیم داشت.

مثل همیشه، این فرصتی است هم برای تیم اینجا در GameSpot و هم برای شما که در همه چیزهای مرتبط با بازی های ویدیویی غوطه ور شوید. سرگرم کننده خواهد بود!