منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • برادران وارنر “Smashlike” MultiVersus Closed Alpha در 19 می، مسابقات 2v2 برای Evo 2022 اعلام شد

برادران وارنر “Smashlike” MultiVersus Closed Alpha در 19 می، مسابقات 2v2 برای Evo 2022 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
برادران وارنر "Smashlike" MultiVersus Closed Alpha در 19 می، مسابقات 2v2 برای Evo 2022 اعلام شد

برادران وارنر "Smashlike" MultiVersus Closed Alpha در 19 می، مسابقات 2v2 برای Evo 2022 اعلام شد

برادران وارنر Games و Player First Games یک تست آلفای بسته را برای MultiVersus، جنگنده پلتفرم سبک Smash Bros با حضور سوپرمن، اسکوبی دوو شگی و دیگران، برای 19 تا 27 می اعلام کردند.

این اعلامیه با یک ویدیوی 18 دقیقه ای از Devs Vs. نکات مثبت، نمایش گیم پلی چهار شخصیت بازی: سوپرمن، تام و جری، واندر وومن و شگی. در این ویدئو، کارگردان بازی تونی هوین و توسعه دهنده اصلی دنیل کرافت با بازیکنان حرفه ای برادران اسمش روبرو می شوند. تایرل “NAKAT” کلمن و جیمز “VoiD” Makekau-Tyson.

تست آلفای بسته روی ایکس‌باکس سری ایکس | اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌ای که شامل بازگرداندن نت کد از طریق سرورهای ویژه و بازی متقابل کامل بین سیستم‌ها می‌شود، در دسترس خواهد بود. بازیکنانی که می خواهند در آزمون شرکت کنند می توانند در وب سایت رسمی بازی ثبت نام کنند.

همراه با خبر آلفای بسته، برادران وارنر. همچنین از برگزاری مسابقات 2v2 برای Evo 2022 خبر داد که در تاریخ 5 تا 7 آگوست در لاس وگاس برگزار خواهد شد. Evo بزرگترین رویداد مسابقات برای بازی های مبارزه ای در جهان است و امسال برای اولین بار از سال 2019 به رویدادهای شخصی به صورت زنده بازخواهد گشت.

MultiVersus یک جنگنده پلتفرم رایگان با شخصیت هایی از کل مجموعه برادران وارنر، از باگز بانی و تام و جری گرفته تا ابرقهرمانان کمیک دی سی مانند بتمن و سوپرمن است. این بازی قرار است در سال جاری عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.