منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بدیهی است که می توانید در Elden Ring استراحت کنید، اما احتمالاً شما را نجات نخواهد داد

بدیهی است که می توانید در Elden Ring استراحت کنید، اما احتمالاً شما را نجات نخواهد داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بدیهی است که می توانید در Elden Ring استراحت کنید، اما احتمالاً شما را نجات نخواهد داد

بدیهی است که می توانید در Elden Ring استراحت کنید، اما احتمالاً شما را نجات نخواهد داد

Elden Ring با دکمه مکث در دسترس نیست، و اگرچه حالتی وجود دارد که به شما امکان مکث می دهد، یک کاربر توییتر و پخش کننده Elden Ring راهی برای مکث بدون کمک خارجی ارائه کرده اند.

همانطور که IronPineapple در توییتر اشاره کرد، بازیکنان می توانند توضیحات منو را در صفحه موجودی نمایش دهند. این عمل پس‌زمینه را مسدود می‌کند. من آن را روی کامپیوتر تست کردم و واقعاً به طور موثر بازی را متوقف می کند. GameSpot همچنین تایید کرد که این مورد در نسخه Xbox بازی کار می کند.

در حال پخش: حلقه الدن – همه چیزهایی که باید بدانید

در رایانه، بازیکنان باید موجودی خود را خارج کنند، به Help بروند و سپس روی توضیح منو کلیک کنند. در ایکس باکس، بازیکنان می‌توانند Start، A، Select را فشار داده و دو نقطه را به سمت پایین اسکرول کنند تا به توضیح منو بپردازند.

در رایانه یا ایکس باکس، فشار دادن این دکمه ها زمانی که در میانه نبرد هستید کمی سخت است. سعی کردم در حالی که با خرچنگ غول پیکر می جنگیدم مکث کنم، اما هیولا همچنان من را نابود کرد، زیرا من به دنبال دنباله دکمه ها بودم. بهترین استفاده از این استراحت احتمالاً زمانی است که تورنت‌ها را در مکانی امن بی‌کار می‌کنید و باید برای یک ثانیه از بازی عقب‌نشینی کنید.

The Elden Ring در ماه فوریه منتشر شد و موفقیت زیادی کسب کرد. این بازی عظیم با مناطق بسیار دشوار است، بنابراین اگر راهنمایی می‌خواهید، مرکز راهنمای Elden Ring ما را بررسی کنید. می‌توانید دریابید که آیا باید به فیا اجازه دهید شما را در آغوش بگیرد، از کجا Guts claymore و موارد دیگر تهیه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.