منو سایت

با کمال تعجب، کربی و سرزمین فراموش شده بسیار جذاب هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با کمال تعجب، کربی و سرزمین فراموش شده بسیار جذاب هستند

با کمال تعجب، کربی و سرزمین فراموش شده بسیار جذاب هستند

هرکسی که به دنبال یک بازی روشن و الهام‌بخش برای حذف بخشی از آن لبه حلقه الدن است، می‌تواند دقیقاً همان چیزی را که از Kirby and the Forgotten Land به دنبالش است، دریافت کند. بازی کاملاً جذاب است و اگر در آن شک دارید، مشخصاً بازیکنانی را ندیده‌اید که در اطراف دهکده Waddle Dees بدوند و هر کسی را که می‌بینند تشویق کنند.

ویدئویی که توسط @AndreSegers نشان می دهد که بازیکنان می توانند کربی را هر طور که می خواهند اجتماعی کنند. فقط به Waddle Dee نزدیک شوید، سپس D-pad را فشار دهید تا کربی روی نوک پا بایستد، بازوهای خود را تکان دهد و نماد نمادین خود را “Hiii!”

البته، بازیکنان بیشتری هستند که می توانند به Waddle Dee Town برسند تا اینکه به هر کسی که می بینند سلام کنند. آخرین تریلر بازی برخی از مینی گیم ها و فعالیت های پراکنده در دهکده، از جمله خرید غذا و کار پاره وقت را به نمایش می گذارد. کولوسئوم، واقع در شهر، همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که در حالت رئیس سریع بازی کنند، جایی که با باس های بازی پشت سر هم مبارزه می کنند.

متأسفانه هیچ چیز بدون قیمت به دست نمی آید. توانایی کربی برای سلام کردن به هر Waddle Dee که می بیند عالی است، اما نحوه برخورد او با هم تیمی ها در یک بازی Co-op به شدت با بازی های دیگر متفاوت است. طبق یک پست توییتری، تکنیک معمول فرنچایز چهره به چهره، که باعث می شود سمپاش دوستان خود را برای بازگرداندن سلامتی آنها صاف کند، با یک 5 ساده جایگزین شده است. @akfamilyhome.

هرکسی که بخواهد کربی و سرزمین فراموش شده را امتحان کند، می‌تواند همین الان این کار را انجام دهد. نسخه ی نمایشی بازی در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی نینتندو موجود است که شامل سه سطح اول آن می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد کربی و سرزمین فراموش شده، حتما بررسی بازی ما را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.