منو سایت

با وجود شایعات، تولید ریبوت Perfect Dark به خوبی پیش می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با وجود شایعات، تولید ریبوت Perfect Dark به خوبی پیش می رود

گزارش های مختلفی در مورد وضعیت بد تولید Perfect Dark منتشر شده است. اما به گفته یک منبع معتبر و شناخته شده، فرآیند ساخت راه اندازی مجدد کامل تاریک برخلاف شایعات و ادعاهای اخیر که از وضعیت بد توسعه این بازی و همچنین خروج اعضای رده بالای استودیو The Initiative خبر می داد، پیشرفت خوبی دارد.

به گزارش پارسی گیم، یک منبع تازه آگاه، موثق و سرشناس، آقای جز کوردن از وب سایت Windows Central، در پادکست ایکس باکس دو با رند الثور صحبت کرده و در آن گفتگو، آن دو در مورد استودیوی The Initiative Their صحبت کرده اند. تولید ریبوت Perfect Dark است که طی آن آقای جز کوردن گفت که اخیراً شخصی با او تماس گرفته و در مورد راه اندازی مجدد این اثر کلاسیک استودیو Initiative با او صحبت کرده است. سپس آقای جز کوردن سخنان شخص مذکور را نقل کرد:

در حال حاضر Initiative همان جایی است که باید باشد، آن‌ها (نگرانی‌های اخیر به دلیل شایعات) به این دلیل است که ما چیزی از آنها ندیده‌ایم، فقط شایعات شنیده‌ایم و استودیوهای شریک را دیده‌ایم که منتشر می‌شوند. و مواردی از این قبیل، و جالب اینکه وقتی این لیست را تهیه کردم (اشاره احتمالی به لیستی که اخیرا توسط Jez Corden در مورد وضعیت راه اندازی مجدد Perfect Dark ارسال شده است)، شخصی با من تماس گرفت و گفت که پروژه راه اندازی مجدد Perfect Dark در واقع در حال حرکت است. رو به جلو خوب

راه اندازی مجدد کامل تولید Dark

شروع مجدد وضعیت تولید تاریکی کامل

پادکست اطلاعات زیادی در مورد راه اندازی مجدد Perfect Dark به اشتراک نمی گذارد، اما شنیدن این گزارش در مورد وضعیت راه اندازی مجدد Perfect Dark جالب است، به خصوص با توجه به گزارش های اخیر در مورد خروج تعداد زیادی از اعضای استودیو The Initiative. همانطور که در اواخر سال گذشته گزارش شد، راه‌اندازی مجدد Perfect Dark با همکاری The Initiative و Crystal Dynamics با کمک آن استودیو ساخته خواهد شد، اگرچه شایعات اخیر حاکی از آن است که Crystal Dynamics بخش عمده‌ای از پروژه راه‌اندازی مجدد را انجام داده است. Perfect Dark و The Initiative Studio نقش کمتری در این میان دارند.

توسعه پروژه راه اندازی مجدد بازی Perfect Dark به طور رسمی در دسامبر 2020 اعلام شد، این بازی در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری بر روی کنسول های سری Xbox و PC منتشر خواهد شد.

منبع: Wccftech