منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • با وجود ترس از LGBTQ + سانسور، The Sims 4 My Wedding Stories اکنون در روسیه منتشر خواهد شد.

با وجود ترس از LGBTQ + سانسور، The Sims 4 My Wedding Stories اکنون در روسیه منتشر خواهد شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
با وجود ترس از LGBTQ + سانسور، The Sims 4 My Wedding Stories اکنون در روسیه منتشر خواهد شد.با وجود ترس از LGBTQ + سانسور، The Sims 4 My Wedding Stories اکنون در روسیه منتشر خواهد شد.

پس از انتقاد اعضای انجمن LGBTQ + درباره آخرین بسته بازی The Sims 4، My Wedding Stories که انحصاری است، تیم Sims اعلام کرد که این افزونه به روسیه خواهد آمد. این تیم اوایل امروز در یک پست وبلاگی این خبر را به اشتراک گذاشت و نوشت که اگرچه آنها “بر این باور بودند که تیم ما نمی تواند آزادانه داستان های زوج همجنس کام و دام در روسیه را به اشتراک بگذارد، اما از آن زمان فهمیده اند که می توانند این بسته را “بدون تغییر و بدون تغییر” در 23 فوریه منتشر کرد.

متن کامل نامه را می توانید در زیر بخوانید:

داستان های عروسی من را به روز کنید

برای سیمرهای ما،

هفته گذشته، ما آپدیت زیر را برای بسته بازی My Wedding Stories آینده خود به اشتراک گذاشتیم. در آن زمان، ما معتقد بودیم که تیم ما نمی تواند آزادانه داستان زوج همجنس کام و دام در روسیه را به اشتراک بگذارد و تصمیم گرفتیم که بهترین راه برای حمایت از تعهدمان برای به اشتراک گذاشتن داستان آنها این است که این بسته را در آنجا منتشر نکنیم.

از آن زمان، ما به ریزش احساسات جامعه خود، از جمله حمایت از تصمیم خود و نگرانی برای اعضای جامعه خود گوش داده ایم. برای ما به همان اندازه مهم است که از ارزش‌های خود حمایت کنیم، از جمله مخالفت با همجنس‌گرا هراسی، و به اشتراک گذاشتن داستان‌هایی از این دست با کسانی که بیشتر به آن می‌خواهند و به آن نیاز دارند.

با در نظر گرفتن این موضوع، توانایی‌های خود را دوباره ارزیابی کردیم و متوجه شدیم که می‌توانیم بیش از آنچه در ابتدا فکر می‌کردیم انجام دهیم، و اکنون بسته بازی The Sims 4 “My Wedding Stories” را بدون تغییر و بدون تغییر با Dom و Cam در جامعه خود در روسیه منتشر خواهیم کرد.

ما می‌خواهیم کل جامعه سیمز بتوانند با هم جشن بگیرند، بنابراین نسخه جهانی My Wedding Stories را به ۲۳ فوریه – از جمله در روسیه – به تعویق می‌اندازیم.

عشق عشق است و جامعه سیمز همچنان فضای امنی برای کسانی خواهد بود که می خواهند دنیایی را ببینند که در آن این برای همه صادق باشد. ما از حمایت تیم و ارزش هایمان سپاسگزاریم، حتی زمانی که کار سختی است. از اینکه بخشی از سیمز هستید متشکرم.

تیم سیمز

این خبر یک هفته منتشر شد که تیم سیمز نامه ای سرگشاده در وبلاگ رسمی سیمز 4 منتشر کرد که در آن به دلیل قوانین فدرال The Sims 4: داستان های عروسی من در روسیه فروخته نخواهد شد. پس از اعلام این خبر، چندین عضو جامعه روسی و LGBTQ + Sims از تصمیم EA ابراز ناامیدی و خشم کردند. طرفداران استدلال کردند که دلیلی وجود ندارد که این بازی در روسیه منتشر نشود (که هر افزونه قبلی Sims 4 را دریافت کرده است، البته با رتبه 18+)، و این شرکت “کسانی را که تحت تاثیر قرار گرفته اند بیش از دیگران حذف می کند.”

برای مواجهه با این تغییر در برنامه، سیمز اعلام کرد که تاریخ انتشار My Wedding Stories را از 17 فوریه به 23 فوریه منتقل کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.