منو سایت

بازی Yakuza Like a Dragon 2 در این ماه معرفی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Yakuza Like a Dragon 2 در این ماه معرفی خواهد شد

طبق گزارش ها، استودیو Ryu Ga Gotoku، سازنده سری بازی Yakuza، در حال حاضر روی دو آی پی کار می کند که برخی خبرگزاری ها معتقدند. بازی Yakuza Like a Dragon 2 این یکی از آنها است. علاوه بر این، این استودیو قصد دارد هفته آینده عناوین جدید خود را به صورت زنده معرفی کند.

به گزارش پارسی گیم، استودیوی سازنده سری بازی های Yakuza در تاریخ 8 سپتامبر (17 شهریور) یک نمایش زنده برگزار می کند که در آن عناوین در دست توسعه را معرفی می کنند. ماسایوشی یوکویاما، کارگردان و تهیه کننده اجرایی استودیو و ماسایا سانتو، مدیر تولید استودیو Ryu Ga Gotoku در این مراسم حضور خواهند داشت. در این میان سوال اصلی که در بین هواداران به وجود آمده این است که چه عنوانی معرفی خواهد شد؟ اگرچه ساخت دنباله Yakuza: Like A Dragon تایید شده است، اما هیجان این استودیو برای معرفی یک IP جدید در بین طرفداران بسیار زیاد است.

بازی Yakuza Like a Dragon 2

قابلیت معرفی Yakuza Like a Dragon 2

در حالی که حدود چند ماه پیش تصاویر نسخه جدید یاکوزا (Yakuza 8) فاش شد، از سوی دیگر سونی قصد دارد تمامی نسخه های منتشر شده تا کنون را در سرویس پلی استیشن پلاس منتشر کند. Yakuza: Like A Dragon در ابتدا برای کاربران و مشترکین سرویس پلاس برای هر دو نسخه پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. سپس سه عنوان Yakuza 0، Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 در ماه آگوست برای دارندگان سطوح Extra در دسترس خواهند بود. و Premium Service Plus.

در این میان، جالب است بدانید که توشیهیرو ناگوشی، خالق سری بازی های Yakuza، در استودیوی تازه تاسیس خود مشغول کار بر روی IP های جدید است. او طی مصاحبه ای اعلام کرد که بازی جدیدش بیشتر شبیه فیلم های کارگردان معروف کوئنتین تارانتینو است. تقریباً در پایان سال گذشته، ناگوشی از سگا جدا شد و استودیو ناگوشی را با همکاری شرکت بزرگ دیگری به نام NetEase تأسیس کرد.

منبع: gamerant