منو سایت

بازی Warped Kart Racers با حضور شخصیت هایی از Family Guy ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Warped Kart Racers با حضور شخصیت هایی از Family Guy ارائه شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Electric Square محصول جدیدی به نام Warped Kart Racers معرفی کرده است که در قالب آن می توانید با استفاده از شخصیت های انیمیشن های معروفی مانند Family Guy و American Dad به مسابقات کارتینگ بروید.

Apple Arcade یکی از محبوب ترین سرویس های اشتراک گذاری در صنعت بازی های ویدیویی است که دارندگان دستگاه های اپل می توانند با خرید اشتراک ماهانه به انواع بازی ها دسترسی داشته باشند. با Apple Arcade نه تنها می توانید جلوه های رایگان را بدون تبلیغات آزاردهنده تجربه کنید، بلکه بازی های انحصاری زیادی نیز دریافت می کنید. یکی از آثاری که به زودی به سرویس Apple Arcade اضافه می شود Warped Kart Racers است.

این کار کارتینگ شامل شخصیت های بسیاری از انیمیشن های معروف فاکس است. این انیمیشن ها عبارتند از: Family Guy، American Dad، King of the Hill و Solar Opposites. برای هر انیمیشن پنج شخصیت و در مجموع 20 شخصیت در بازی Warpad Card Racer وجود دارد. از دیگر ویژگی های Warped Kart Racers می توان به 16 مسیر، پشتیبانی از کنترلرها، حالت چند نفره آنلاین برای حداکثر هشت بازیکن و قابلیت شخصی سازی مواردی مانند کاور، ماشین، چرخ، گلایدر و آنتن اشاره کرد.

با توجه به توضیحات صفحه بازی Warped Kart Racers در اپ استور، این اثر دارای “کمپین گسترده تک نفره” است و چالش های روزانه را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با شخصیت ها، کاورها، ماشین ها و آیتم های قابل شخصی سازی کامل کنید. یک جدید بگیرید.

انیمیشن Warped Kart Racers Family Guy

بازی Warped Kart Racers دارای قابلیت شخصی سازی می باشد

استودیو الکتریک اسکوئر در حال توسعه خیابان Forza است. این اثر در ابتدا با نام خیابان میامی منتشر شد، اما در آوریل 2019 به عنوان یکی از آثار مجموعه فورتزا تغییر نام داد. خیابان فورتزا سرانجام ماه گذشته غیرقابل دسترسی شد.

استودیو الکتریک اسکوئر به استودیو کمک کرد تا Battlefield 2042 و Sniper Elite 5 را توسعه دهد. این استودیو همچنین در حال همکاری با Ubisoft برای تولید بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed است.

طرفداران Warped Kart Racers می توانند این اثر را در تاریخ 20 می (30 می) از طریق سرویس Apple Arcade تجربه کنند. آیا ویژگی های این بازی توانسته توجه شما را به خود جلب کند؟ آیا فکر می کنید طرفداران انیمیشن هایی مانند Family Guy از Warpad Card Racers استقبال خواهند کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle