منو سایت

بازی Three Kingdoms: Legends Of War در آمریکای شمالی عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Three Kingdoms: Legends Of War در آمریکای شمالی عرضه می شود

بازی موبایل RPG و بسیار محبوب کره جنوبی، Three Kingdoms: Legends Of War، اکنون برای اولین بار در اپ استور اپل و گوگل پلی استور در آمریکای شمالی و اروپا در دسترس است.

Three Kingdoms: Legends Of War بیش از 3 میلیون بار در کره جنوبی دانلود شده است و دارای مکانیک های رزمی بلادرنگ است. شما همچنین می توانید به عنوان ژنرال های نظامی تاریخی مانند لو بو، ژائو یون، گوان یو، شیاهو دان و دیائو چان بازی کنید. هر کدام از آنها مهارت های منحصر به فردی دارند که آنها را متمایز می کند.

در سه پادشاهی: افسانه های جنگ به عنوان ژنرال تاریخی گوانگ یو بازی کنید
در سه پادشاهی: افسانه های جنگ به عنوان ژنرال تاریخی گوانگ یو بازی کنید

Three Kingdoms: Legends Of War دارای بیش از 80 افسر است که می توانید در حین مبارزه با حیوانات افسانه ای و فتح پایتخت های پادشاهی های دیگر با آنها بازی کنید. Tilting Point علاوه بر داشتن یک عنصر تک نفره، چند نفره را وارد بازی می کند. بازی چند نفره شامل سه حالت، دوئل 1v1، نبردهای میدانی 10v10 و نبردهای اتحاد در مقیاس بزرگ 50v50 خواهد بود.

Tilting Point در تلاش است تا بازی های بیشتری را از کره خارج کند. آنها اخیراً پس از همکاری با یکدیگر برای راه‌اندازی ASTROKINGS در iOS و Android، AN Games، یک توسعه‌دهنده بازی مستقر در کره را خریداری کردند. Tilting Point همچنین با Clegames برای کار بر روی Reign of Empires که برای iOS و Android راه اندازی می شود، همکاری می کند. آنها حتی با Cinamon Games برای Maybe: Interactive Stories همکاری کردند، که می‌توان آن را از فروشگاه App Apple و Google Play Store دانلود کرد. Tilting Point دفاتری در سراسر جهان دارد و روی بازی‌های موبایلی مانند SpongeBob: Krusty Cook-Off، Star Trek Timelines و Warhammer: Chaos & Conquest کار کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.