منو سایت

بازی This War of Mine به برنامه درسی مدارس لهستان اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی This War of Mine به برنامه درسی مدارس لهستان اضافه شد

دبیرستان های لهستان تصمیم گرفتند بازی This War of Mine به برنامه درسی رسمی اضافه شود تا دانش آموزان با آسیب های جنگ و تأثیر آن بر زندگی روزمره آشنا شوند. داستان گویی در بازی های ویدیویی چه از نظر محیطی، چه از نظر شخصیت پردازی و چه از نظر روایت یکی از جنبه های مهم صنعت بازی است و این بازی من یکی از بهترین بازی های داستان محور است که به زودی در برنامه درسی بزرگسالان گنجانده خواهد شد. دانش آموزان در لهستان

هر یک از شخصیت های بازی This War of Mine خطرات زنده ماندن در یک جنگ و یک شهر از هم پاشیده را نشان می دهد. این شرایط شخصیت ها را مجبور به انجام اعمال مختلف می کند. برخی ممکن است به شرایط عادت کنند، برخی دیگر ممکن است زندگی راحت خود را قربانی کنند. این بازی به ما می آموزد که چگونه در شرایط بحرانی و جنگی زنده بمانیم و با تأثیرات جنگ در زندگی روزمره آشنا شویم. یکی از ویژگی های مهم این بازی تصمیمات اخلاقی است. به گونه ای که بازیکن برای زنده ماندن باید دیگران را قربانی کند.

یکی از نکاتی که بازی به ما می آموزد این است که در شرایط بحرانی تصمیم گیری کنیم. بقای شما ممکن است به غذای شخص دیگری و در نهایت تصمیمی که می گیرید بستگی داشته باشد. منجر به مرگ آن فرد شد. مدیرعامل استودیو 11 بیت در واکنش به اضافه شدن بازی This War of Mine به برنامه درسی مدارس لهستان گفت: با افتخار می گویم که کار ما می تواند باعث توسعه آموزش و فرهنگ در کشورمان شود.

این بازی War of Mine

آموزش این جنگ من در مدارس لهستان

گرژگورز میچوفسکی افزود: “این لحظه مهمی برای همه هنرمندانی است که در سراسر جهان بازی می سازند.” توسعه دهنده My War مفتخر است اضافه شدن این بازی را به برنامه درسی دبیرستان اعلام کند، جایی که دانش آموزان فرصت یادگیری خواهند داشت. بیشتر در مورد تاریخ، اخلاق و فلسفه. این بازی در کلاس های درس از جمله دانش آموزان زیر 18 سال تدریس نمی شود. زیرا این اثر فضایی تاریک دارد و به کشوری در حال جنگ و چالش های شهروندانش برای بقا می پردازد.

اضافه شدن This War of Mine به برنامه درسی مدارس لهستان، جایگاه ویژه بازی های ویدیویی را به عنوان یک ابزار رسانه ای و منبع قابل اعتماد یادگیری با سرعت بالا نشان می دهد. تاثیر بازی های ویدئویی بر آموزش مدت هاست که توسط محققان مورد بررسی قرار گرفته و نتایج مثبت زیادی به دست آمده است. بازی محبوب استودیو 11 بیت می تواند منبع خوبی برای آشنایی با اثرات جنگ و در عین حال محتوای آکادمیک برای بررسی و تحلیل باشد.

استودیو امیدوار است که دانش آموزان بتوانند روی جنبه تاریخی و روایی بازی تمرکز کنند. مشخص نیست که چگونه این بازی در برنامه درسی گنجانده خواهد شد. اما این گام مهمی است که می تواند بازی های دیگری را برای مدارس باز کند. این War of Mine برای کنسول ها، رایانه شخصی و موبایل در دسترس است.

منبع: GameRant