منو سایت

بازی The Last Of Us Remake احتمالا در مراحل پایانی توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی The Last Of Us Remake احتمالا در مراحل پایانی توسعه است

مدتی است که رسانه ها اخباری مبنی بر بازسازی بازی Last FS منتشر می کنند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، گزارش هایی مبنی بر تکمیل ساخت بازی The Last Of Us Remake در آینده ای نزدیک به گوش می رسد.

The Last Of Us یکی از بهترین بازی های تاریخ بازی های ویدیویی است که دستاوردهای زیادی در زمینه ارائه تجاری و برنده شدن جوایز دارد. موفقیت این اثر منجر به انتشار دنباله آن با عنوان The Last of Us Part II در سال 2020 شد. HBO همچنین در حال کار بر روی مجموعه ای از اقتباس های بازی Last FS است.

در ماه آوریل، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه استودیو Naughty Dog در حال کار بر روی The Last Of Us Remake است. از آن زمان، رسانه های مختلف اخبار مشابهی را منتشر کردند و احتمال انتشار نسخه بازسازی شده Last FS را افزایش دادند. بر اساس این گزارش ها، گروه خدمات هنرهای تجسمی پلی استیشن در ابتدا مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده داشته است. اما در نهایت نقش او برای حمایت از پروژه تغییر کرد. پس از تکمیل Last FS 2 در سال 2020، استودیو Nate Dogg تصمیم به بازسازی Last FS کرد.

حالا یکی از کاربران توییتر به نام Joanastic اعلام کرده که مراحل تولید The Last Of Us Remake در مراحل پایانی خود قرار دارد. او متوجه یک پست ویژه شد که به نمایه لینکدین یکی از اعضای استودیوی ناتی داگ به نام کوری هانگ نگاه می کرد. نمایه او به “بررسی تضمین کیفیت و پشتیبانی توسعه” برای “پروژه بازسازی نشده” اشاره می کند. طبق پروفایل لینکدین، کوری هانگ از سال 2019 عضو تیم تضمین کیفیت در استودیوی Naughty Dog بوده است. کوری هانگ علاوه بر “Remake Unnunched” در The Last of Us Part II نیز حضور دارد.

The Last Of Us بازسازی Last Off

The Last Of Us یکی از پرافتخارترین آثار تاریخ است

بسیاری از گیمرها بر این باورند که نسخه بازسازی شده بازی Last FS در سال جاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. پیش از این، Video Games Chronicle گزارشی منتشر کرده بود که در آن منابع مختلف ناشناس اعلام کردند که مراحل ساخت The Last Of Us Remake در آینده ای نزدیک به پایان رسیده است.

در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه Consumer Electronics، نیل دریکمن، کارگردان The Last of Us و مدیر استودیو Nate Dogg اعلام کرد که برای ارائه چندین پروژه در حال ساخت لحظه شماری می کند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

نظر شما در مورد بازسازی The Last Of Us چیست؟ آیا لحظاتی را برای تجربه این کار اختصاص می دهید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer