منو سایت

بازی Tekken 8 برای نسل نهم و PC معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Tekken 8 برای نسل نهم و PC معرفی شد

به طور رسمی شب گذشته در رویداد State of Play سونی، پس از هفت سال، بالاخره نسخه جدید سری بازی های محبوب Tekken رونمایی شد که طرفداران را به وجد آورده است. Bandai Namco رسما اعلام کرد که Tekken 8 برای کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

طبق آخرین اخبار بازی، تقریباً دو شب پیش سونی اعلام کرد که بامداد چهارشنبه کاربران می توانند شاهد قسمت جدیدی از رویداد State of Play باشند. با این حساب در ابتدای نمایش مورد نظر و در همان ابتدا گیم پلی خیره کننده از بازی Tekken 8 به کاربران نشان داده شد که باعث تعجب همه شد. بازی Tekken 8 با یک دمو بسیار کوچک در جریان رویدادی به نام Evo 2022 به نمایش درآمد، در آن زمان Bandai Namco هنوز به طور رسمی تایید نکرده بود که یک تیزر برای نسخه جدید Tekken است.

ما هیجان‌زده هستیم که ویژگی‌ها و تریلرهای بیشتری را به طرفداران نشان دهیم و تیم توسعه استودیو Bandai Namco سخت تلاش می‌کند تا عناصر و ویژگی‌های شگفت‌انگیزی ایجاد کند.” Tekken 8 برای بازی است و ما می خواهیم از حداکثر قدرت سخت افزاری کنسول های نسل نهم برای توسعه بازی استفاده کنیم تا بازیکنان قدرت شخصیت ها را در نبردهای رو در رو به طور کامل احساس کنند. او همچنین اضافه کرد که ما مشتاقانه منتظر انتشار تریلر و اطلاعات بیشتر برای طرفداران در ماه های آینده هستیم.

بازی Tekken 8

معرفی بازی Tekken 8

هارادا در ادامه گفت که ما طرفداران را برای مدت طولانی منتظر کرده ایم، اما در نهایت به آنها اطلاع دادیم که نسخه جدیدی از Tekken در دست ساخت است و بر اساس تریلر نمایش داده شده، طرفداران می توانند تنها قسمت بازی را ببینند. که ارتباط مستقیمی با بازی دارد. بازی را برگرفته از بخش داستان تماشا کنید. این تریلر یک نمایش سینمایی یا از پیش ساخته نیست، بلکه گیم پلی اصلی خود بازی است که بر اساس سخت افزار کنسول پلی استیشن 5 با نرخ رفرش 60 فریم ضبط شده است. او همچنین گفت که ما محتوای هیجان انگیز Tekken 8 دیگری نیز داریم که می خواهیم در آینده به طرفداران آن ها نشان دهیم. با این حال، برای اولین نمایش تصمیم گرفتیم بر روی نمایش کیفیت محتوای بازی در پلتفرم پلی استیشن 5 تمرکز کنیم.

بازی Tekken 8 برای نسل نهم و PC معرفی شد

تریلر گیم پلی بازی Tekken 8

هارادا در مصاحبه خود گفت که تیم ما سخت کار می کند تا بتوانیم کیفیت بازی را به بالاترین سطح ممکن برسانیم و برای این منظور از تمام فناوری های دنیا استفاده خواهیم کرد. با این حال، بازی هنوز در حال توسعه است، بنابراین می ترسیم به طرفداران بگوییم که برای تجربه این عنوان باید کمی بیشتر صبر کنند. کل تیم سخت کار می کنند تا عنوانی را در حد انتظارات طرفداران بسازند، بنابراین ما از حمایت شما قدردانی می کنیم. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با تاریخ انتشار Tekken 8 وجود ندارد و باید منتظر اخبار هیجان انگیزتری در آینده باشیم.

منبع: gematsu