منو سایت

بازی Star Wars Jedi Survivor تیره تر از Fallen Order است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Star Wars Jedi Survivor تیره تر از Fallen Order است

کارگردان بازی Star Wars Jedi Survivor او در مصاحبه با وب سایت رسمی جنگ ستارگان، در مورد تغییرات بازی جدید نسبت به Jedi Fallen Order صحبت کرد. او گفت فضای بازی نسبت به نسخه قبلی تیره تر است و پیرنگ در حال کار روی جنبه های جدیدی است که سوالات زیادی را برای مخاطب ایجاد می کند.

به گزارش پارسی گیم، استیگ آسموسن کارگردان جنگ ستارگان به سوالات مختلفی در مورد فضای بازی پاسخ داده و گفته است که دنباله آن فضایی «ممکن و تهدیدآمیز» خواهد داشت. او گفت: بله، شما این کار را انجام دادید. این دقیقاً هدف فضا (داستان) و رها کردن بازیکن با سؤالات فراوان است. این بازی در مورد نجات و بقا است و به همین دلیل نام آن را Jedi Survivor گذاشتیم. آنها در تاریکی هستند و کال و تیمش باید هر کاری که می توانند برای زنده ماندن انجام دهند.

وی افزود: این بدان معناست که آنها در زمان های دیگر باید با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند و این می تواند ناخوشایند باشد. بخشی از فضای بازی در تریلر نشان داده شد. اما باز هم می گویم نمی خواهم چیزی را فاش کنم. اما قطعا احساس حال. “ببخشید، من نمی توانم چیزی را فاش کنم!” او در این مرحله سخنان خود را به پایان رساند و جزئیات باقی مانده از بعد و زمان انتشار بازی را گذاشت.

تاریخچه بازی Star Wars Jedi Survivor

داستان زنده ماندن جدای از جنگ ستارگان

الکترونیک آرتز تریلر جدیدی از فیلم Star Wars Jedi Survivor منتشر کرده است. نام دنباله Jedi Fallen Order چندی پیش توسط جف بک فاش شد و امروز تریلر ادعای او را تایید کرد. تریلر بازی که حدود یک دقیقه و سی ثانیه به طول انجامید. ما وقایع تاریخ را فاش کردیم و توانستیم تغییرات جدید را ببینیم. این بازی سوم شخص ماجراجویی با عناصر داستانی طراحی شده است تا داستان پنج سال پس از داستان سقوط جدی را روایت کند.

در این سفر کال کاستیس با BD-1 به عنوان آخرین جنگنده کهکشان به نبرد نیروهای تاریک می رود و باید یک قدم جلوتر از نیروهای امپراتوری بردارد و از دست آنها فرار کند و توانایی های جدیدی به دست آورد و ارتباط برقرار کند. با نیرو Survivor تنها یکی از بسیاری از پروژه های مربوط به جنگ ستارگان است که توسط استودیو Rispaun توسعه یافته است. آنها همچنین در حال کار بر روی یک تیراندازی اول شخص به کارگردانی Medal of Honor هستند.

بازی Star Wars Jedi Survivor تیره تر از Fallen Order است

تریلر فیلم Star Wars Jedi Survivor منتشر شد

Star Wars Jedi Survivor‌ از نظر گرافیکی نیز پیشرفت زیادی داشته است و سطح جزئیات تریلر سر و گردن بالاتر از بازی اول بود. منتظر انتشار بازی جدید Star Wars در سال 2023 برای سری ایکس باکس، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی باشید.

منبع: VGC