منو سایت

بازی Splinter Cell Remake با داستانی جدید منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Splinter Cell Remake با داستانی جدید منتشر خواهد شد

یوبی سافت مدتی پیش بازی Splinter Cell Remake را برای کنسول های جدید معرفی کرد. از آن زمان تاکنون این شرکت فرانسوی گزارشی از توسعه بازی منتشر نکرده است و هیچ ویدیو و تصویری از بازی وجود ندارد. خبرگزاری PSU توانست یک آگهی شغلی جدید پیدا کند که استخدام یک نویسنده داستان را اعلام می کرد. این شخص نیاز به به روز رسانی و ویرایش داستان اصلی بازی برای مخاطبان مدرن امروزی دارد. این نشان می دهد که داستان بازسازی Splinter Cell با نسخه اصلی متفاوت خواهد بود.

در سال های اخیر استودیوهای بازی سازی دو رویکرد متفاوت برای بازسازی بازی ها در پیش گرفته اند. برخی از آنها فقط بافت ها را بازسازی می کنند و گرافیک بازی را بهبود می بخشند و برخی از آنها همه قسمت ها از جمله گیم پلی را تغییر می دهند و روی داستان نیز تاثیر می گذارند. بازی Splinter Cell Remake بر اساس اولین بازی از این سری ساخته شده است که در سال 2022 به صورت انحصاری برای Xbox منتشر شد. سال ها از انتشار آن می گذرد و یوبی سافت می خواهد محتوای بازی را به روز کند.

داستان بازی Splinter Cell Remake

داستان بازسازی سلول Splinter

بازسازی Splinter Cell با موتور گرافیکی Snowdrop انجام می شود. دو بازی The Division و Avatar با این موتور ساخته شده اند و بازی Star Wars یوبی سافت نیز با این موتور ساخته شده است. هدف یوبی سافت ارائه بهترین تجربه بصری و گیم پلی و شامل سیستم نورپردازی پویا و سایه های عمیق است که این سری به آن معروف هستند. بر اساس اعلامیه استخدام این استودیو مستقر در تورنتو، سم فیشر که مامور ویژه آژانس امنیت ملی آمریکا است، داستانی متفاوت از نسخه اصلی را تجربه می کند.

بر اساس این اعلامیه، داستان اصلی Splinter Cell به عنوان مبنایی برای بازسازی بازی در نظر گرفته شده بود، اما بازنویسی و ویرایش متن داستان برای مخاطبان امروزی در نظر گرفته شده است. یوبی سافت می خواهد به روح و اساس داستان اصلی پایبند باشد و در عین حال شخصیت ها و دنیای بازی را به شکلی تازه و باورپذیر تغییر داده و اصلاح کند. فردی که در تورنتو به عنوان نویسنده به تیم ملحق می شود، وظیفه دارد به تیم داستان بازی در ایجاد یک تجربه منسجم برای مخاطبان جدید سری کمک کند.

بازی Splinter Cell Remake با داستانی جدید منتشر خواهد شد

تریلر معرفی بازی Splinter Cell Remake توسط یوبی سافت منتشر شد

واضح است که یوبی سافت قصد دارد بازی Splinter Cell را به مخاطبان جدید و افرادی که تازه وارد این بازی شده اند ارائه دهد. یوبی سافت سال گذشته سعی کرد این سری را احیا کند، اما بازی موبایل و واقعیت مجازی که در حال توسعه بود، رسما لغو شد. گزارشی منتشر شد که نشان می داد نسخه جدیدی از سری Splinter Cell در حال ساخت است و طبق این گزارش سازندگان از المان های موفق بازی Hitman برای نسخه بعدی استفاده می کنند.

منبع: VGC