منو سایت

بازی Silent Hill 2 Remake رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Silent Hill 2 Remake رسما معرفی شد

در جریان رویداد زنده رونمایی از پروژه های جدید Silent Hill، کونامی آخرین شایعات را به واقعیت تبدیل کرد. معرفی Silent Hill 2 Remake برای پلی استیشن 5 اولین خبر بزرگ کونامی برای طرفداران قدیمی این سری است. نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 به مدت یک سال در انحصار PS5 است و پس از آن برای PC منتشر خواهد شد. هیچ خبری در مورد عرضه Xbox این بازی وجود ندارد.

توسعه بازی Silent Hill 2 Remake به استودیوی Blubber Team واگذار شده است. این استودیو به دلیل ایجاد The Medium و همچنین Blair Witch شناخته شده است و از 200 توسعه دهنده متخصص تشکیل شده است. Blubber Team دومین بازی از این سری را از ابتدا ساخته و از هیچ یک از بافت ها و سیستم های اصلی استفاده نشده است. البته سازندگان اصلی این اثر به استودیو بلوبر کمک می کنند و در روند ساخت بازی مشارکت می کنند.

واگذاری پروژه به تیم بلبر باعث نگرانی هواداران و روزنامه نگاران قدیمی شد. بسیاری می گویند که Blubber استودیو مناسبی برای بازسازی Silent Hill 2 نیست. با این حال، این استودیو سال گذشته با کونامی قرارداد همکاری امضا کرد و شریک استراتژیک آنها محسوب می شود. کارگردان بازی Silent Hill 2 Remake نیز همان کارگردان بازی Medium است و طبق گفته ها تغییری در روند داستانی ایجاد نشده است. بازگشت آکیرا یامائوکا به عنوان آهنگساز و بازگشت ماساهیرو ایتو پس از 21 سال می تواند موفقیت بازی را تضمین کند.

بازی Silent Hill 2 Remake

معرفی بازی Silent Hill 2 Remake

یامائوکا در یک پیام ویدیویی گفت که شخصا از همکاری مجدد با این سری خوشحال است و سپس به بحث در مورد تغییرات موسیقایی بازی پرداخت. بازسازی Silent Hill 2 دارای سبک موسیقی جدید و همچنین چالش های جدید و طراحی صدا خواهد بود که به گفته یامائوکا باعث خوشحالی طرفداران این سری خواهد شد. تیم توسعه Blubber همچنین در مورد همکاری نزدیک با سازندگان اصلی در یک پیام ویدیویی صحبت کرد و اینکه ایده های آنها هنوز حفظ شده است.

کونامی سپس صحنه هایی از جلسات فیلم برداری و انیمیشن را به نمایش گذاشت و متوجه شدیم که بازی Silent Hill 2 Remake کاملا جدا از بازی اصلی ساخته خواهد شد. کارگردان بازی جدید می گوید دوربین بازی را تغییر داده اند تا بازیکنان بتوانند خود را در دنیای بازی غرق کنند و تغییرات شدیدی در روند کار به وجود آمده است. استفاده از Unreal Engine گرافیک بازی را به واقعیت نزدیک کرد و در نهایت این بازی به مدت یک سال در انحصار PS5 قرار گرفت. یکی از مدیران سونی نیز در استریم ظاهر شد و در مورد یک کار جدید با کونامی صحبت کرد. پروژه های دیگری از جمله Silent Hill F نیز ارائه شد که در مقالات دیگر به تفصیل به آنها خواهیم پرداخت. نطر شما چی هست؟

منبع: GamesRadar