منو سایت

بازی Saints Row هفته گذشته پرفروش ترین بازی بریتانیا شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Saints Row هفته گذشته پرفروش ترین بازی بریتانیا شد

با وجود تمام مشکلات فنی، بازی بازی Saints Row این بازی به پرفروش ترین بازی هفته انگلیس تبدیل شد. هفته گذشته (اول سپتامبر) شاهد انتشار بازی Saints Row بودیم، عنوانی که به دلیل مشکلات فراوان با نقدهای منفی طرفداران مواجه شد. با این حال، هفته گذشته توانست به برترین بازی فیزیکی بریتانیا تبدیل شود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، عنوان Saints Row پس از چندین هفته متوالی از بازی محبوب و پرطرفدار Horizon Forbidden West که منجر به فروش نسخه فیزیکی 55 درصد از بازی شد، توانست از صدر جدول خارج شود. world Deep Silver روی کنسول پلی‌استیشن 5 می‌رسد. طبق جدول فروش هفتگی بازی‌های ویدیویی، در بین 10 عنوان برتر بازی، نام بسیاری از عنوان‌های پلتفرم نینتندو سوییچ به چشم می‌خورد و پایین جدول نیز دیده می‌شود. از عناوین سونی

Gran Turismo 7 که هفته گذشته در رده ششم قرار داشت، اکنون رتبه هشتم را در این فهرست به خود اختصاص داده است و GTA 5 پس از گذراندن هفته های متوالی در بالای جدول، به رتبه نهم سقوط کرد. در نهایت عنوان LEGO Star Wars: The Skywalker Saga که همین روند را طی کرد و اکنون در رتبه دهم این لیست قرار دارد.

بازی Saints Row برای فروش

شروع مناسبی برای Saints Row

در اینجا لیستی از 10 عنوان پرفروش هفته گذشته در بریتانیا آمده است:

  1. ردیف مقدسین
  2. افق غرب ممنوع
  3. نینتندو سوییچ ورزشی
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. عبور حیوانات: افق های جدید
  6. Pokemon Legends: Arceus
  7. ماین کرافت
  8. گرن توریسمو 7
  9. Grand Theft Auto 5
  10. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

با توجه به این روند باید دید در آینده استودیو Volition سازنده بازی Saints Row چه تدابیری برای بهبود گیم پلی و رفع مشکلات و ایرادات این بازی در نظر دارد تا رضایت طرفداران را جلب کند. گفت اولین آپدیت بازی برای پلی استیشن و رایانه شخصی منتشر شده و باگ های اولیه برطرف شده است. Volition قول داده به روز رسانی Saints Row را در روزها و هفته های آینده منتشر کند. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ با توجه به فروش بالا، آیا این بازی می تواند نظر بازیکنان را جلب کند یا خیر؟

منبع: Gamingbolt