منو سایت

بازی Rooted با احساس Last of Ace معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Rooted با احساس Last of Ace معرفی شد

بازی ریشه دار در سبک بقا از استودیو Headlight با الهام از بازی Last of Ace به صورت انحصاری برای پلتفرم PC ارائه شد. در جریان رویداد Future Games Show در Gamescom 2022، تریلر عنوان جدیدی به نام Rooted با حال و هوای The Last of Us به نمایش درآمد که بر اساس این تریلر، ایده ها و الهامات زیادی از The Last of Us به چشم می خورد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در این عنوان می توانید هم به تنهایی (تک نفره) و هم با همکاری با سایر دوستان (حضور حالت Co-Op) در یک محیط آخرالزمانی به بقای خود ادامه دهید.البته اطلاعات دقیق و کامل در مورد بازی منتشر شده است.این اتفاق نیفتاده است و در آینده باید منتظر توضیح استودیو Headlight در رابطه با این بازی باشیم.

بازی Rooted با احساس Last of Ace معرفی شد

تریلر معرفی بازی بقای Last of Ace مانند Rooted

جالب است بدانید که حتی موسیقی متن استفاده شده در این بازی نیز کاملا با حال و هوای بازی Last of Ace توسط Naughty Dog برابری می کند و برای ساخت آنها از ساز محبوب و معروف آقای Gustavo Santanulaya یعنی Ronroco استفاده شده است. طبق تریلر منتشر شده، بازیکنان می توانند به ساختن (کاردستی)، کاوش در محیط بازی، مبارزه با دشمنان و انجام کارهای مخفیانه مختلف بپردازند. با توجه به نمایش، می توان گفت که این عنوان می تواند برای طرفداران ژانر بقا بسیار سرگرم کننده و جالب باشد. در عین حال این بازی از روند سری The Division بهره می برد و شباهت هایی بین این دو اثر وجود دارد.

بازی Rooted Last of Ace

معرفی بازی Rooted

برای ساخت این عنوان Unreal Engine 5 ساخته شد و قرار است به صورت انحصاری بر روی سخت افزار PC منتشر شود و متاسفانه تاریخ دقیق انتشار این اثر هنوز در دسترس نیست. همانند بازی‌های سبک بقا، بازیکنان می‌توانند پایگاه‌های متعددی برای خود بسازند و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنند. این بازی در تاریخ نامشخصی برای کاربران استیم در دسترس خواهد بود. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ خوب بازی ریشه دار آیا با این نوع سبک می تواند موفق باشد یا خیر؟

منبع: gamesradar