منو سایت

بازی Rise of the Ronin معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Rise of the Ronin معرفی شد

طبق آخرین اخبار بازی، در بخشی از قسمت جدید رویداد State of Play، جدیدترین محصول استودیو Team Ninja با نام Rise of the Ronin معرفی شد.

Wo Long: Fallen Dynasty که قرار است سال آینده منتشر شود، تنها تلاش جدید هک اند اسلش استودیو Team Ninja نیست. علاوه بر این اثر، استودیو مذکور در حال کار بر روی اثر دیگری به نام Rise of the Ronin است. این بازی جدید یک اثر اکشن نقش آفرینی محسوب می شود که «آغاز دوران جدیدی در تاریخ ژاپن» را نشان خواهد داد.

طبق توضیحات ارائه شده در وبلاگ پلی استیشن، مراحل ساخت جدیدترین اثر استودیو Team Ninja از هفت سال پیش آغاز شد. این عمل در پایان قرن نوزدهم و در آخرین روزهای دوره ادو اتفاق می افتد. در این دوره، شوگونات توکوگاوا درگیر نیروهای ضد شوگونی بود و ظلم و ستم حاکمان و بیماری گسترده بود. به عنوان یک رونین، بازیکنان هیچ استادی ندارند و می توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند. شخصیت های مختلف با انگیزه های مختلف شما را در طول بازی همراهی می کنند و می توانید انتخاب کنید که به آنها اعتماد کنید یا از آنها دوری کنید.

بازی Rise of the Ronin از استودیو Team Ninja

Rise of the Ronin تاریک ترین دوران تاریخ ژاپن را توصیف می کند

در Rise of the Ronin علاوه بر انواع کاتانا، به اقلامی مانند اسلحه گرم و قلاب قلاب نیز دسترسی خواهید داشت. Koei Tecmo چندین اثر موفق با تمرکز بر تاریخ ژاپن منتشر کرده است. برای این بازی، این شرکت قصد دارد از تمام تجربیات و دانشی که در طول این سال ها انباشته است استفاده کند تا مهم ترین انقلاب تاریخ ژاپن را توصیف کند و سیاه ترین و وحشتناک ترین دوران این کشور را به نمایش بگذارد که بسیاری از بازی سازان از آن اجتناب می کنند.

بازی Rise of the Ronin معرفی شد

تریلر معرفی Rise of the Ronin

Rise of the Ronin به عنوان جاه طلبانه ترین و چالش برانگیزترین پروژه در تاریخ استودیو Team Ninja توصیف شده است. این اثر در سال 2024 به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد، نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا برای تجربه این اثر لحظه شماری می کنید؟ به نظر شما کدامیک بین Rise of the Ronin و Wo Long: Fallen Dynasty موفق تر خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt