منو سایت

بازی Return to Monkey Island برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Return to Monkey Island برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

پس از انتشار بازی بازگشت به جزیره میمون ها در ماه های پایانی سال جاری برای پلتفرم های PC و Nintendo Switch با همکاری دو استودیو Terrible Toybox و Devolver Digital انجام شد، اکنون در جدیدترین اخبار اعلام شد که آخرین ورودی از سری جزیره میمون ها در تاریخ 8 نوامبر (17 آذر) برای کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد، همچنین تایید شد که Return to Monkey Island در روز اول عرضه برای مشترکین Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

31 سال از انتشار اولین نسخه این بازی می گذرد Return to Monkey Island نسخه جدیدی از این سری در پایان سال جاری منتشر شد که با بازگشت غیرمنتظره و هیجان انگیز یکی از سازندگان این فرنچایز یعنی ران گیلبرت از استودیوی توسعه Terrible Toybox همراه بود و موفق شد مورد ستایش منتقدان قرار گیرد . بازی جدید در سری جزیره میمون ها یک بازی ماجراجویی با نقطه و کلیک است که در زمان نامشخصی پس از وقایع Tales of Monkey Island اتفاق می افتد و ششمین بازی از این سری است. اما این اثر سومین بازی جزیره میمون ها به کارگردانی گیلبرت و گروسمن است و در نتیجه به عنوان دنباله ای برای جزیره میمون 2 معرفی می شود.

Return to Monkey Island یک بازی ماجراجویی جالب است که در دوران مدرن جریان دارد و دنیای بازی پس از دهه ها به طور کامل بازسازی شده است. گیم پلی قدیمی بازی در حالت مدرنیته جریان دارد، با تمرکز کامل روی دسترسی، ماجراجویی و پازل های عجیب و غریب، همراه با صداگذاری عالی، فیلمنامه ها و دیالوگ هایی که مستقیماً از اوایل دهه 90 الگوبرداری شده است. بازی حول محور قهرمان داستان Guybrush Tripwood می چرخد، یک دزد دریایی قدرتمند که تصمیم می گیرد راز افسانه ای جزیره میمون ها را یک بار برای همیشه کشف کند.

جزیره میمون بازگشت به جزیره میمون بازی پلی استیشن 5

انتشار Return to Monkey Island برای پلی استیشن و ایکس باکس

در این نسخه از Guybrush Trip Wood، شخصیت اصلی بازی بازگشته است، بنابراین این بار او کمی پیرتر و عاقلتر به نظر می رسد. بسیاری از شخصیت های قبلی مانند الین مارلی و لچانک، دزد دریایی زامبی نیز حضور دارند. جالب اینجاست که بازی مستقیماً از جایی شروع می شود که Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge به پایان رسید. سال ها از آخرین باری که گیبراش تری وود با دشمن خود، لچاک، درگیر نبرد عقلانیت شد، می گذرد.

الین مارلی، عاشق قهرمان بازی، از حکومت خود دست کشیده است و گیبراش معتقد است که هرگز راز جزیره میمون ها را کشف نکرده است. در همین حال، دزدان دریایی جوان مدرن به رهبری کاپیتان مدیسون، گارد قدیمی را بیرون کرده اند و جزیره در هرج و مرج است. از سوی دیگر، تاجر معروف استن، یکی از شخصیت های دیگر بازی، به دلیل برهم زدن بازار به زندان افتاده است. با ورود به دریاهای آزاد، چیزهای جدید و ناشناخته ای کشف خواهید کرد در حالی که باید بر مشکلات پیچیده غلبه کنید. همچنین از سوی دیگر، پازل های هوشمندانه چیزی است که مانع Guybrush می شود.

بازی جدید در سری جزیره میمون ها در حال حاضر برای PC و Switch در دسترس است. علاوه بر این، Return to Monkey Island در تاریخ 8 نوامبر (17 دسامبر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt