منو سایت

بازی Redfall بزرگترین نقشه تاریخ آرکین استودیو را دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Redfall بزرگترین نقشه تاریخ آرکین استودیو را دارد

طبق پیش نمایش جدید استودیو آرکین از عنوان جدیدش Redfall، طبق گفته سازندگان، این استودیو در حال برنامه ریزی یکی از بزرگ ترین و جاه طلبانه ترین برنامه ها برای این بازی است. بازی ردفال علاوه بر این، بازی Redfall در سال 2023 به طور انحصاری برای پلتفرم های PC و X|S سری Xbox منتشر خواهد شد.

با توجه به پیش نمایش ها و تریلرهایی که تاکنون از این اثر جذاب و مورد انتظار دیده ایم، می توان به دنیای وسیع بازی Redfall پی برد. نقشه بازی Redfall قرار است آنقدر بزرگ باشد که فقط قسمت کوچکی از آن برابر با کل نقشه باشد بازی غنیمت خواهد بود. در ویدئویی که اخیراً در جریان رویداد QuakeCon 2022 منتشر شده است، استودیو Arkin در مورد تم ها و ویژگی های مختلف بازی صحبت کرده است که برخی از آنها به اندازه و وسعت نقشه Redfall مربوط می شود.

به گفته کارگردان هنری بازی، Karen Segers در این مصاحبه، اگر Prey به اندازه پنج زمین فوتبال بود، نقشه Redfall آن را کوتوله می کرد. با این حال، ما کل تیم را درگیر یک چالش هیجان انگیز برای انجام کار بزرگ کردیم. در بخشی دیگر از این خبر، هاروی اسمیت، مدیر استودیو آرکین، از خاطرات خود از توسعه اولیه بازی Redfall صحبت می کند و به اشتراک گذاشتن خاطرات او در نوع خود می تواند جالب باشد.

به گفته هاروی اسمیت، Redfall در سال 2017 بسیار بزرگتر از Prey است که قطعا طرفداران را هیجان زده خواهد کرد. با توجه به اندازه نقشه، مخاطب نگران محتوای داستان بود و سیگرز گفت که با توجه به اندازه نقشه، محتوای داستان نیز به خوبی قرار گرفته است. این کار را برای هواداران آسان کرد.

نقشه بازی Redfall

محدوده نقشه بازی Redfall

به گفته اسمیت، Redfall یکی از جاه طلبانه ترین بازی های استودیو Arkin تا به امروز است و آقای Ricardo Barre، خالق موجودات بازی گفته است که ما رویکرد بسیار جالب و غافلگیرکننده ای در طراحی موجودات و شهرهای Redfall داریم. وی همچنین در مورد تفاوت گردش کار Redfall و Dishonored and Prey نیز بیان کرد: در این بازی ها سعی کردیم ابتدا همه بازیکنان را با محیط آشنا کنیم و سپس اتفاقات غیرمنتظره را برای آنها ارسال کنیم، اما در عنوان Redfall بازیکنان از ابتدا می توانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند. با محیط زیست و موجودات خارق العاده اش.

او همچنین به توانایی های موجودات عجیب و غریب موجود در بازی به خصوص خون آشام ها اشاره کرد و گفت که به گونه ای طراحی شده اند که اصلا برای بازیکنان جذابیتی نداشته باشند. در این جلسه سازندگان نحوه تغییر گیم پلی از تک نفره به چند نفره را توضیح دادند و بیان کردند که در بازی Redfall درخت مهارتی برای افزایش توانایی های شخصیت های بازی وجود دارد. به طور کلی با توجه به گفته های افراد مختلف و توسعه دهندگان این عنوان، با اثری کاملا منحصر به فرد و شگفت انگیز مواجه خواهیم شد. نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا منتظر انتشار آن هستید؟

منبع: Eurogamer