منو سایت

بازی NBA 2K23 با مایکل جردن روی جلد نمایش داده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی NBA 2K23 با مایکل جردن روی جلد نمایش داده شد

شرکت 2K Sports نسخه جدید سری شبیه سازهای بسکتبال را ارائه کرد. تاریخ انتشار NBA 2K23 و جزئیات کامل آن در کنار نسخه ویژه مایکل جردن رونمایی شد. یک بازی جدید با بازگشت چالش های ویژه مایکل جردن و این ستاره دنیای بسکتبال روی جلد دو نسخه ویژه این بازی قرار دارد.

به گزارش پارسی گیم، بازی NBA 2K23 در تاریخ 18 شهریور (18 شهریور) برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی منتشر می شود. 2K همچنین از دو نسخه ویژه به نام های Championship Edition و Michael Jordan Edition رونمایی کرد. جردن مشهورترین اسطوره دنیای بسکتبال است که رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کرده است. این چهارمین باری است که جردن روی جلد بازی می‌زند، که قبلاً از سال 2011 تا 2013 روی جلد آن را زیبا کرده بود.

کمپانی 2K اعلام کرد که نسخه جدید این بازی با بازگشت چالش های کلاسیک جردن همراه است. این چالش ها برای اولین بار در بازی NBA 2K11 معرفی شدند و بازیکنان باید به صورت مجازی لحظات فراموش نشدنی دوران حرفه ای مایکل جردن را بازسازی می کردند. به عنوان مثال، یکی از چالش ها این بود که یک بازیکن حداقل 38 امتیاز و هفت ریباند ثبت کند. این در سال 1997 برای اردن اتفاق افتاد. این در حالی است که او سرما خورده بود. اما او همچنان موفق شد رکوردی بی نظیر را به نام خود ثبت کند.

بازی مایکل جردن NBA 2K23

جزئیات بازی NBA 2K23

NBA 2K23 میزبان پانزده چالش کلاسیک جردن است. ده مورد از این چالش ها مستقیماً از بازی قبلی منتقل شده اند. اما آنها اساساً تغییر کرده اند. پنج چالش جدید نیز در نظر گرفته شده است که در حال حاضر هیچ اطلاعی از آنها نداریم. 2K نوشت که چالش‌های کلاسیک مایکل جردن بخشی از تاریخ بسکتبال است و آنها می‌خواهند میراث او را برای نسل جوانی که بازی‌های او را تماشا نمی‌کنند، به جا بگذارند. اطلاعات بیشتر در مورد این بخش قرار است منتشر شود.

لازم به ذکر است که مایکل جردن روی جلد نسخه استاندارد بازی نخواهد بود و باید دو نسخه ویژه تهیه کنید. افرادی که نسخه جردن را خریداری می کنند. آنها اشتراک یک ساله NBA League Pass را دریافت می کنند و بازیکنان می توانند بازی های واقعی بسکتبال را هر چند وقت یکبار که بخواهند تماشا کنند. قیمت نسخه استاندارد بازی برای کنسول های نسل بعدی 70 دلار است. اما این قیمت برای نسل قبلی همچنان 60 دلار خواهد بود. البته ویژگی های نسل جدید برای کاربران PS4 و Xbox One در دسترس نیست.

قیمت نسخه مایکل جردن مشخص نیست. اما قیمت بین 100 تا 200 دلار را در نظر داشته باشید. NBA 2K23 از 7 جولای برای پیش‌سفارش و در 18 سپتامبر در دسترس خواهد بود. باید منتظر اخبار بیشتری از بازی باشیم تا ببینیم بازی جدید چه تغییراتی نسبت به NBA 2K22 دارد.

منبع: GameSpot