منو سایت

بازی Modern Warfare 2 در هجدهم خرداد عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Modern Warfare 2 در هجدهم خرداد عرضه می شود

صفحه توئیتر Call of Duty با انتشار تریلر کوتاهی، زمان معرفی رسمی جنگ مدرن 2 اعلام کرد. جدیدترین بازی از سری Call of Duty در تاریخ 8 ژوئن (18 ژوئن) ارائه می شود و از جنبه های مختلف آن مطلع خواهیم شد. جدیدترین تریلر بازی که اعضای تیم عملیات ویژه 141 را نشان می دهد، نمایی از فضا و شخصیت های بازی را به هواداران نشان می دهد.

به گزارش پارسی گیم، تیزر پخش شده شخصیت های مهم بازی را در واقعیت به تصویر می کشد. این شخصیت ها از جمله کاپیتان پرایس در یک ون نظامی هستند و راهی میدان جنگ می شوند. در این میان احساسات چهره آنها خوانده می شود و بعد از چند ثانیه می بینیم که به تمام معنا به جهنم می روند. اکتیویژن این تیزر را برای ارائه بهتر و معرفی کامل شخصیت ها و همچنین ارائه Modern Warfare 2 در پایان منتشر کرد.

در میان شخصیت های Call of Duty Modern Warfare 2 می توان Ghost را مشاهده کرد که با توجه به کاور بازی، مهمترین شخصیت این عنوان خواهد بود. Soap نیز در بازی است و یک سرهنگ نیروی ویژه مکزیکی به نام الخاندرو وارگاس به عملیات 141 اضافه شده است. Activision مدتی پیش تاریخ انتشار Modern Warfare 2 را اعلام کرد و می دانیم که بازی تیراندازی اول شخص در تاریخ 28 اکتبر منتشر خواهد شد. برای کامپیوتر و کنسول های بازی

معرفی Modern Wafare 2

هفته آینده Modern Warfare 2 را معرفی می کنیم

این جدیدترین بازی Call of Duty است که برای کنسول های نسل هشتمی عرضه خواهد شد. بازی Call of Duty Modern Warfare 2 با موتوری کاملا جدید ساخته شده است تا مشکلات بازی قبلی تکرار نشود. منابع داستان مدرن Warfare 2 را روایت می کنند و به نظر می رسد این بار شاهد نبردی در آمریکای مرکزی و جنوبی خواهیم بود و دوربین استودیو Inifnity Ward از خاورمیانه به کارتل های مواد مخدر کلمبیایی تبدیل خواهد شد. طبق شایعات، تاریخچه بازی تاریک تر از نسخه قبلی خواهد بود و شاهد مبارزات نزدیک و نفس گیر و همچنین راه حل های اساسی هستیم که برای طرفداران این سری از بازی ها آشنا خواهد بود.

اکتیویژن برای اولین بار پس از چند سال، Modern Warfare 2 را برای Steam منتشر می کند. شایعات و گزارش ها از نسخه دوگانه این بازی برای شبکه های Battlelight و Steam خبر می دهند. صفحه توییتر Steam نیز به نوعی این خبر را تایید کرد. خبر دیگر اینکه کارت دوم بازی Call of Duty Wars 2 در دست ساخت است و اوایل سال آینده برای کنسول های بازی و کامپیوترهای جدید عرضه خواهد شد.

منبع: VGC