منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی M&M در بهار امسال بر روی دستگاه های تلفن همراه منتشر می شود و فقط نوشتن آن مرا گرسنه می کند

بازی M&M در بهار امسال بر روی دستگاه های تلفن همراه منتشر می شود و فقط نوشتن آن مرا گرسنه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی M&M در بهار امسال بر روی دستگاه های تلفن همراه منتشر می شود و فقط نوشتن آن مرا گرسنه می کند


به دنبال سایر برندهای مواد غذایی که بازی های ویدیویی خاص خود را دارند، ناشر Tilting Point قراردادی را با گروه خرده فروشی Mars برای یک بازی ویدیویی جدید M&M اعلام کرده است. Gear Inc. عنوانی را توسعه می دهد که “یک بازی پازلی سریع با انفجار گرانشی” است که شامل شخصیت های M&M می شود.

این بازی که M & M’s Adventure نام دارد، قرار است در بهار امسال برای دستگاه های iOS و اندروید منتشر شود. این اولین بازی ویدیویی M&M برای دستگاه های تلفن همراه است، اما اولین بازی ویدیویی مبتنی بر غذا یا یک شرکت مواد غذایی نیست. چه کسی می تواند شرکت غلات Chex’s Chex Quest یا Burger King’s Sneak King را فراموش کند؟

M&M's Adventure امسال می آید
M&M’s Adventure امسال می آید

M & M’s Adventure شامل مکان هایی مانند نیویورک و پاریس است و بیش از 1000 سطح دارد. رویدادهای فصلی و رتبه‌بندی‌های یک ماهه برای بازیکنان برگزار می‌شود تا ببینند عملکرد آنها در برابر مسابقات چگونه است.

قبل از آن بازی های ویدئویی M&M زیادی وجود داشت. یک بازی Wii به نام M & M’s Adventure وجود داشت که یک بازی پلتفرمر سه بعدی با شخصیت های M&M بود. از دیگر بازی‌های M&M در طول سال‌ها می‌توان به M & M’s Mini Madness برای Game Boy Color، M & M’s Shell Shocked برای PlayStation و M & M’s Kart Racing برای Wii و DS اشاره کرد.

توسعه دهنده M & M’s Adventure Gear Inc. قبلاً پازل RPG رایگان WWE Champions را توسعه داده بود.