منو سایت

بازی Legacy of Thieves برای PC معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Legacy of Thieves برای PC معرفی شد

فروشگاه اپیک گیمز در عرض چند دقیقه صفحه ریمستر Uncharted را فاش کرد و تمامی اطلاعات لازم در اختیار کاربران قرار گرفت. تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves این بازی برای PC تایید شده است و ما مطلع شدیم که این بازی در تاریخ 19 اکتبر برای PC در دسترس خواهد بود. صفحه بازی دقایقی بعد حذف شد، اما یک منبع موثق تاریخ انتشار را تایید کرد و انتظار می رود سونی در روزهای آینده اعلامیه رسمی را اعلام کند.

طبق توضیحات، افرادی که Uncharted 4 Remaster را پیش خرید کنند، جوایزی دریافت خواهند کرد. این جوایز مختص بازی فورتنایت است و بازیکنان یک گلایدر مخصوص به شکل هواپیما در فورتنایت دریافت خواهند کرد. چندین مورد دیگر نیز در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves توسط سایت SteamDB فاش شد و سپس همین تاریخ توسط فروشگاه Epic Games تایید شد که نشان می دهد در نهایت می توانیم ماجراجویی را با Nathan Drake آغاز کنیم.

تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves

تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves

Uncharted 4 Remaster در انحصار فروشگاه Epic Games نخواهد بود و نسخه ای از آن از طریق Steam به فروش می رسد. رسانه ها در مورد بازی و تاریخ انتشار آن با Epic تماس گرفته اند و هنوز خبری از آن نشده اند. اپیک گیمز صفحه بازی را حذف کرده و دیگر در دسترس نیست. از آنجایی که تاریخ عرضه توسط دو منبع ذکر شده است، احتمال صحت آن بسیار زیاد است. The Uncharted Collection که شامل بسته الحاقی Uncharted 4 و The Lost Legacy می باشد اوایل سال جاری برای PS5 منتشر شد و خبری از نسخه PC آن نبود. این بازی قرار بود زودتر منتشر شود اما ریمستر Uncharted Collection با تاخیر مواجه شد.

لازم به ذکر است که نسخه PS5 بازی توسط Natidog ساخته شده و پورت PC به گروه دیگری سپرده شده است. این باعث شد که اختلاف زمانی زیادی بین این دو مسابقه ایجاد شود. بسیاری از منتقدان کیفیت ریمستر را تحسین کردند و آن را بهترین نسخه برای تجربه آخرین ماجراجویی نیتن دریک نامیدند. البته خیلی ها به قیمت بالای آن اشاره کردند و اینکه به عنوان ریمستر نیازی به پرداخت مجدد برای تجربه بازی ندارید. انتظار می رود نسخه PC با قیمت 60 دلار به فروش برسد.

پس از انتشار مجموعه Uncharted، سونی هیچ خبر جدیدی از این اثر منتشر نکرد و ترجیح داد نسخه PC بازی Spider-Man را منتشر کند. نسخه PC بازی The Last of Us Part 1 نیز در حال حاضر در حال توسعه است و نمی دانیم چه زمانی منتشر خواهد شد. بازی Miles Morales نیز قرار است پاییز امسال عرضه شود و از طرفی انتشار Returnal برای PC نیز تایید شده است. گیمرهای رایانه شخصی به زودی می توانند اکثر بازی های انحصاری سونی را تجربه کنند.

منبع: GamesRadar