منو سایت

بازی Kalaf Duty Warzone 2 با نقشه کاملا جدید معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Kalaf Duty Warzone 2 با نقشه کاملا جدید معرفی شد

در رویداد Call of Duty Next، اکتیویژن پروژه های جدید سری Call of Duty را معرفی کرد. بازی موبایل Warzone به طور کامل رونمایی شد و یکی از جذاب ترین بازی ها Call of Duty Warzone 2 با مشخصات کامل و نقشه جدید رونمایی شد. کیسه اضافی 2با یک موتور کاملا جدید ساخته شده است و بزرگترین نقشه را در بین بازی های Battle Royale ارائه می دهد. در این مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد بازی بدانید مانند گیم پلی، نقشه و تاریخ انتشار به شما خواهیم گفت. با پارسی گیم همراه باشید.

نقشه محموله Warzone 2

Infinity Ward از نقشه کامل جدیدی به نام Al Mazrah رونمایی کرد. همانطور که از نام نقشه مشخص است، جو آن کویری است و حتی طوفان شن دارد. با توجه به توضیحات منتشر شده، یکی از متنوع ترین نقشه ها را دیده ایم و در کنار قسمت های کویری، دریا نیز وجود دارد. ساختمان‌های مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرند که با جزئیات زیاد طراحی شده‌اند. این نقشه با آپدیت های جدید گسترش می یابد و در نتیجه نقشه ثابتی را نخواهیم دید.

نقشه محموله Warzone 2

تمامی ویژگی های گیم پلی Modern Warfare II با Warzone 2 به اشتراک گذاشته شده است. این بدان معناست که عناصری مانند دوربین تاکتیکی، شنا، سرقت ماشین، کنترل تانک، کنترل هلیکوپتر و غیره. در اختیار بازیکنان Warzone قرار خواهد گرفت. ساخت بازی با موتور جدید این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم کرد تا همه سیستم ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. آنها همچنین درس های مهمی از Warzone 1 گرفته اند و می گویند که مشکلات قبلی برطرف شده است.

گیم پلی Warzone 2

گیم پلی Warzone 2

نکته قابل توجهی که در معرفی Warzone 2 به چشم می خورد وجود نبردهای زیر دریا است. گیم پلی بازی به گونه ای طراحی شده است که می توانید حتی در حین شنا در دریا شنا کنید و تیراندازی کنید. این باعث می شود که گزینه های جنگ در مقایسه با بازی های قبلی چند برابر شود. قایقرانی نیز بخش مهمی از گیم پلی Warzone 2 را تشکیل می دهد و تاکتیک های مبارزه نیز بسته به موقعیت متفاوت است. عکاسی از داخل همه وسایل نقلیه امکان پذیر است و می توانید با پوسته ای خاص ظاهر آنها را زیباتر کنید.

ماشین های بازی Warzone 2 به بنزین نیاز دارند. برای اینکه بتوانید کل نقشه را کاوش کنید، باید به پمپ بنزین بروید و به دنبال بنزین بگردید. این مشکل در هلیکوپترها نیز مشاهده می شود. از طرف دیگر، دشمنان شما را در پمپ بنزین تعقیب می کنند و رانندگی در Warzone 2 را به یک فعالیت هیجان انگیز تبدیل می کنند. نکته جالب به روز رسانی گولاگ است. برخلاف نسخه قبلی، گولاگ 2 دارای حالت 2 نفره است. هر دو تیم وارد میدان می شوند و برای بقا می جنگند. هوش مصنوعی نیز نقش مهمی در گولاگ 2 ایفا می کند و اگر بتوانید زندانبان را از بین ببرید، می توانید از گولاگ فرار کنید.

Call of Duty Warzone 2

تغییرات مهم و 2

همانطور که می بینید، نقشه المزره بسیار گسترده است. این باعث می شود که به جای یک حلقه چندین حلقه تشکیل شود و شما می توانید به یکی از آنها برسید اما در نهایت تنها یکی از حلقه ها باقی می ماند. هرچه حلقه ها تنگ تر باشد، طوفان شن شدیدتر و شرایط آب و هوایی شدیدتر می شود. اگر دوست شما کشته شد، می توانید به او پول پس بدهید و همچنین در طول بازی اسلحه بخرید، زره و آیتم های مختلف دریافت کنید.

تعداد ربات ها در Warzone 2 کاهش یافته است، اما هنوز تعداد کمی وجود دارند که هوش مصنوعی را بهبود بخشیده اند. ربات ها به بازیکنان حمله نمی کنند و فقط زمانی فعال می شوند که گلوله دریافت کنند. همچنین یک سری مناطق ویژه در نقشه وجود دارد که ورود به آن به معنای دریافت اقلام ارزشمند است و تجهیزات کمیاب را در این مناطق خواهید یافت.

بازی Kalaf Duty Warzone 2 با نقشه کاملا جدید معرفی شد

تریلر معرفی بخش چند نفره Modern Warfare II و Warzone 2

معرفی حالت DMZ

مدت زیادی است که در مورد حالت DMZ شنیده ایم و بالاخره وجود آن در بازی Call of Duty Warzone 2 تایید شده است. این حالت برای بازی کاملا رایگان است و تجربه ای متفاوت از Battle Royale است. کافی است وارد میدان نبرد شوید، تمام آیتم ها را دریافت کنید و بازی جدید را شروع کنید. این حالت باید چالش های خاص خود را داشته باشد و همچنین دارای گیم پلی متفاوتی است که به زودی با آن آشنا خواهیم شد.

Activision از بازگشت ضد تقلب RICOCHET خبر داد. این آنتی چیت از درایور هسته کامپیوتر استفاده می کند و عملکرد آن نسبت به قبل بهتر شده است. با دانستن تمامی جوانب بازی، زمان آن رسیده که تاریخ انتشار بازی Call of Duty Warzone 2 را اعلام کنیم. بازی جدید در تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر خواهد شد.

منبع: CallofDuty