منو سایت

بازی Just Dance 2023 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Just Dance 2023 معرفی شد

نسخه جدیدی از سری بازی های Just Dance شب گذشته در رویداد یوبی سافت به علاقه مندان ارائه شد که از تغییرات و پیشرفت های زیادی در این نسخه خبر می دهد. در بازی Just Dance 2023، بازیکنان می توانند این عنوان را در حالت چند نفره آنلاین تجربه کنند. این تقریبا اولین بار است که این قابلیت چند نفره آنلاین در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

به گزارش پارسی گیم، بر اساس اطلاعات به دست آمده از تریلر منتشر شده، تغییرات زیادی در رابط کاربری، میزان طراحی هنری، وجود شخصیت های رنگارنگ و موارد دیگر دیده می شود. از طرفی بازیکنان می توانند حرکات مورد نظر خود را طراحی کرده و به دوستان خود نشان دهند. به گفته سازندگان، کسانی که قبلا سری بازی های Just Dance را تجربه کرده اند، قطعا در نسخه جدید شاهد تغییرات گسترده در محیط، شخصیت ها و موارد دیگر خواهند بود. بازیکنان می توانند علاوه بر طراحی حرکات شخصیت خود، آن را به دلخواه شخصی سازی کرده و در محیط های سه بعدی بازی از آن استفاده کنند.

Just-Dance-2023

معرفی بازی Just Dance 2023

در توضیح حالت چند نفره آنلاین Just Dance 2023، سازندگان توضیح دادند که بازیکنان می توانند با تعیین یک نوع موسیقی و به اشتراک گذاشتن احساسات خود در مورد انجام حرکات مختلف با سایر کاربران، بازی را در گروه های پنج نفره تجربه کنند. آنها همچنین گفتند که بازیکنان نیازی به نگرانی در مورد مخاطبین بین پلتفرم ندارند زیرا Just Dance 2023 از حالت cross-play پشتیبانی می کند.

در حالت cross-play همه کاربران در پلتفرم های مختلف می توانند بازی را با هم تجربه کنند. به عنوان مثال، کاربران پلی استیشن می توانند با بازیکنان روی پلتفرم های نینتندو سوییچ یا حتی ایکس باکس ارتباط برقرار کنند. همچنین یوبی سافت اعلام کرد که پس از انتشار بازی Just Dance 2023، سرورهای سال های 2016، 2017 و 2018 بسته خواهند شد. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Just Dance 2023 تنها برای کنسول های نسل نهم و نینتندو سوییچ با قیمت 60 دلار عرضه خواهد شد. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟ آیا تا به حال توانسته اید این سری بازی ها را تجربه کنید؟

منبع: thegamer