منو سایت

بازی High on Life تا ۲۲ دسامبر به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی High on Life تا ۲۲ دسامبر به تعویق افتاد

بازی Squanch Games رسما اعلام کرد که بازی High on Life که توسط سازنده Rick and Morty ساخته شده است به زمان بیشتری برای ویرایش و توسعه نیاز دارد و در نتیجه امکان انتشار در ماه اکتبر وجود ندارد. تاریخ انتشار جدید بازی به 13 دسامبر منتقل شد. ایکس باکس این اثر را یکی از عناوین انحصاری و ویژه Game Pass ماه اکتبر امسال می داند.

سازنده در بیانیه ای نوشت: «تاریخ انتشار High on Life به 13 دسامبر منتقل شد، در حالی که ما تمام تلاش خود را برای تنظیم دقیق بازی و ارائه بهترین تجربه ممکن انجام خواهیم داد. تیم استودیو برای شما بسیار هیجان زده است و ما از حمایت و شکیبایی شما تشکر می کنیم.» با این حساب On Life Games از برنامه اولیه خود خارج شد و به لیست طولانی بازی هایی پیوست که امسال با تاخیر مواجه شده اند.

اثر جدید خالق ریک و مورتی در رویداد Xbox معرفی شد. این شوتر متفاوت با عناصر کمدی با بازی جاستین رویلند ساخته شده است. او یکی از سازندگان ریک و مورتی است و از صدای مورتی نیز در بازی جدید استفاده شده است. بسیاری در زمان معرفی آن را بازی ریک و مورتی نامیدند. اما این یک اشتباه است و در دنیایی شبیه به آنچه در سریال های انیمیشن دیده ایم، کار متفاوتی است. سلاح ها شخصیت خاصی دارند و موجودات این دنیا نیز به طرز عجیبی ترسناک به نظر می رسند.

تاخیر بالای بازی Life

تاخیر بالای بازی Life

تاریخ انتشار اولیه Life’s High on Life توسط مایکروسافت تایید شده است، و حتی اگر به صفحه Xbox Game Pass بروید، آن را به عنوان بازی های ماه اکتبر در لیست خواهید دید. با این حال، رفع اشکالات و مشکلات زمان بیشتری می برد و مرحله پولیش بسیار مهم است. این مرحله فقط به رفع اشکال ختم نمی شود، بلکه سازنده جنبه های مختلف بازی را متعادل می کند تا تجربه نهایی روان باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، تاخیر دو ماهه High on Life باعث بهبود تجربه بازی می شود.

تاریخ انتشار بازی های مختلف طی چند هفته گذشته تغییر کرده است. تاخیر Hogwarts Legacy یکی از موردانتظارترین بازی های سال 2022 را به فوریه 2023 کشاند. می توان گفت High On Life جایگزین این اثر نقش آفرینی شد و می توانید این بازی را در دسامبر امسال تجربه کنید. جف کیلی تایید کرده است که بازی خالق Rick and Morty در مراسم افتتاحیه Gamescom خواهد بود و ما نگاهی ویژه به آن خواهیم داشت. به نظر می رسد تریلر جدیدی از گیم پلی بازی نمایش داده شود. منتظر باشید تا High on Life در 22 دسامبر برای Xbox و PC عرضه شود.

منبع: GamingBolt