منو سایت

بازی God of War Ragnarok بزرگتر از ایده اصلی سازندگان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی God of War Ragnarok بزرگتر از ایده اصلی سازندگان است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در قالب ویدیویی در پشت صحنه ساخت God of War Ragnarok، مشخص است که این اثر بزرگتر از ایده اصلی سازندگان و داستان است. از قهرمانان در آن به پایان خواهد رسید.

بدون اغراق می توان گفت که بازی جدید سری God of War مورد انتظارترین اثر سال است. پایان حماسه نورس در بازی God of War Ragnarok اهمیت این اثر را دو چندان می کند. به تازگی ویدیویی از پشت صحنه خلق God of War Ragnarok منتشر شده است که توضیحاتی در مورد وسعت و ابعاد این اثر ارائه می کند.

ریچارد گوبرت، نویسنده اصلی God of War Ragnarok توضیح داد: «اینکه حماسه نورس به عنوان یک سه گانه یا دو بازی به پایان برسد، موضوعی بود که ما درباره آن بحث های زیادی داشتیم. بدیهی است که هر یک از این رویکردها مزایا و معایب خود را دارند. به همین دلیل منتظر ماندیم تا کوری بارلوگ تصمیم نهایی را بگیرد و او هم این کار را انجام داد. او گفت بهتر است داستان را در دو بازی روایت کنیم.

God of War Ragnarok، سازندگان God of War Ragnarok

God of War Ragnarok میزبان چندین شخصیت جدید است

آریل آنجلوتی، تهیه‌کننده ارشد God of War Ragnarok افزود: «مشکل بزرگ پایان حماسه نورس در God of War Ragnarok این است که چگونه می‌توانیم داستان را در یک بازی جمع‌بندی کنیم و در عین حال راگناروک را به‌طور کلی بسازیم. همه چیز و کمال را نشان دهید. ما همچنین باید راهی پیدا می‌کردیم که همه چیز را پیش ببریم، سپس یک لحظه بزرگ در پایان داشته باشیم و در نهایت کل داستان را به پایان برسانیم. این موارد باعث شد بازی God of War Ragnarok بزرگتر از آن چیزی که تصور می کردیم. نکات مهم زیادی برای نمایش وجود دارد. شخصیت های زیادی هستند که باید داستان هایشان را دنبال کنیم و در نهایت داستان را بزرگ و حماسی کامل کنیم. این به این دلیل است که بسیاری از مردم باید از آن لذت ببرند.”

ریچارد گوبر گفت که برای بازیکنان برای تجربه آخرین قسمت در حماسه نورس “هیجان زده” است. در نهایت گفت: «خیلی اتفاقات خواهد افتاد. ما شخصیت های خود را در موقعیت های سخت و ناراحت کننده قرار می دهیم، اما در عین حال داستان آنها را کامل می کنیم. در God of War Ragnarok به سوالات بسیاری از بازی اول پاسخ خواهیم داد. علاوه بر این موارد، در قالب God of War Regnarok خواهید دید که چگونه رابطه آترئوس و کریتوس تغییر می کند و خواهید دید که چگونه شخصیت های جدیدی مانند Tyr و Angerbudda رابطه خدای جنگ و پسرش را متزلزل می کنند.

God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می شود. نظر شما در مورد عدم بیان حماسه نورس در قالب یک سه گانه و بزرگتر بودن God of War Ragnarok از ایده اصلی چیست؟ از سازندگان؟ آیا فکر می کنید God of War Ragnarok می تواند این حماسه را به خوبی پایان دهد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt