منو سایت

بازی Fortnite را می توان دوباره در iOS با Xbox Cloud Gaming بازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Fortnite را می توان دوباره در iOS با Xbox Cloud Gaming بازی کرد

بازی Fortnite را می توان دوباره در iOS با Xbox Cloud Gaming بازی کرد

مایکروسافت افزوده جدیدی را به کتابخانه Xbox Cloud Gaming اعلام کرده است، با بازی بسیار محبوب Epic Battle Royale Fortnite که اکنون برای پخش رایگان و بدون اشتراک در دسترس است.

این اولین بازی رایگان در Xbox Cloud Gaming است، اما بیشتر در راه است. هم اکنون می توانید فورتنایت را از طریق فضای ابری از طریق وب سایت ایکس باکس برای iOS، اندروید، رایانه شخصی ویندوزی از طریق مرورگر یا تبلت بازی کنید. این به ویژه تا حدی برای بازیکنان iOS قابل توجه است، زیرا به نظر می رسد راه حلی برای گیم پلی iOS Fortnite باشد. Epic در بحبوحه نبرد با اپل، فورتنایت را از iOS حذف کرد.

در حال پخش: Fortnite را در xbox.com/play with Xbox Cloud Gaming به صورت رایگان بازی کنید

مایکروسافت گفت: “این تازه شروع کار برای ما است – ما یاد خواهیم گرفت، بازخوردها را اعمال خواهیم کرد و به مرور زمان به دنبال ارائه رایگان عناوین برای بازیکنان از طریق ابر خواهیم بود.”

مایکروسافت همچنین برخی از آمارهای مربوط به Xbox Cloud Gaming را به اشتراک گذاشت و تکرار کرد که 10 میلیون نفر تاکنون بازی‌های Xbox Cloud Gaming را از طریق Xbox Game Pass Ultimate پخش کرده‌اند. علاوه بر این، مردم در 26 کشور از Xbox Cloud Gaming در بیش از 6000 نوع دستگاه استفاده کرده اند.

مایکروسافت همچنین اشاره کرد که با بیش از 125 توسعه دهنده برای راه اندازی بیش از 350 بازی از طریق Xbox Game Pass در فضای ابری کار کرده است. علاوه بر این، این شرکت گفت که کاربران Xbox Game Pass که از استریم ابری استفاده می کنند «تقریباً دو برابر بیشتر از کسانی که از ابر استفاده نمی کنند بازی می کنند». درک دلیل آن دشوار نیست، زیرا نیازی به دانلود محلی نیست، که از نظر تئوری آزمایش بسیاری از بازی ها را بسیار آسان می کند.

بازی Xbox Cloud در Xbox Game Pass Ultimate گنجانده شده است. برای اطلاعات بیشتر، خلاصه‌ای از افزوده‌های جدید به کاتالوگ Game Pass می 2022 را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.