بازی F1 22 در صدر جدول فروش هفتگی بازی های بریتانیا قرار گرفت

بازی F1 22 در صدر جدول فروش هفتگی بازی های بریتانیا قرار گرفت

F1 22، جدیدترین بازی مسابقه ای Codemasters، در صدر جدول فروش هفتگی بازی های بریتانیا قرار دارد. لازم به ذکر است که 71 درصد از فروش دیسک های بازی مربوط به نسخه پلی استیشن است و این بازی توانست در هفته های آرام صنعت بازی شروع خوبی داشته باشد و همانطور که انتظار می رفت در صدر جدول فروش فیزیکی قرار گیرد. .

به گزارش پارسی گیم بازی F1 22 این یکی از مهم ترین بازی هایی است که در ماه جولای منتشر می شود. گیمرهای بریتانیایی از جدیدترین قسمت از سری فرمول یک استقبال کردند و خرید این بازی آن را به پرفروش ترین بازی هفته تبدیل کرد. لازم به ذکر است که 71 درصد از فروش بازی مربوط به کنسول پلی استیشن است و البته این رقم تنها مربوط به دیسک بازی است و آمارهای قبلی نشان می دهد که کاربران پلی استیشن بیشتر به خرید دیسک همراه با بازی علاقه دارند.

F1 22 از Codemasters تنها ورودی جدید در جدول بازی های هفتگی انگلستان است که عناوین دیگر ماه های قبل نیز تکرار می شوند. رتبه دوم این رده بندی نیز به بازی Horizon Forbidden West اختصاص دارد که توانسته همان رتبه دوم را حفظ کند. دنباله بازی نینتندو سوییچ اسپورت، از زمان عرضه در میان ده بازی پرفروش بوده و گیمرهای بریتانیایی از این بازی ورزشی نینتندو استقبال کرده اند.

F1 22 پرفروش ترین بازی هفته

از دیگر بازی های جدید منتشر شده در این چند ماه باید به Lego Star Wars اشاره کرد. فروش بازی همچنان پابرجاست و این اثر رتبه چهارم جدول این هفته را به خود اختصاص داد. بقیه لیست نیز متعلق به عناوین نینتندو سوییچ است که در بریتانیا بسیار محبوب هستند و هر هفته شاهد بازی هایی در ده پرفروش هستیم. به نظر می رسد تا ماه اکتبر که بازی های سطح برتر جدید منتشر شوند، شاهد تغییر چندانی در رتبه بندی هفتگی نخواهیم بود.

در همان زمان، بازی F1 22 با تغییرات اساسی به بازار بازی های ویدیویی راه یافت. این اولین شماره از سری بازی های فرمول یک است که تحت کنترل EA منتشر می شود و نام آن نسبت به عناوین قبلی تغییر کرده است. استودیوی Codemasters از ویژگی‌های خاصی برای ساخت بازی استفاده کرده است که آن را سر و گردن بالاتر از عناوین مشابه قرار داده است. تولید انحصاری بازی F1 متعلق به EA است و این بازی بهترین گزینه برای دوستداران مسابقات فرمول 1 است.

طبق آخرین اخبار بازی امتیاز رانندگان F1 22 می باشد.لازم به ذکر است که کرک بازی F1 22 به دلیل استفاده از قفل Denovo منتشر نمی شود و تنها راه تست بازی خرید قانونی آن است. سپس 10 بازی پرفروش هفته را بررسی کنید.

  1. F1 22
  2. افق غرب ممنوع
  3. نینتندو سوییچ ورزشی
  4. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. فیفا 22
  7. Mario Strikers: Battle League
  8. Pokemon Legends: Arceus
  9. Minecraft: Nintendo Switch Edition
  10. عبور حیوانات: افق های جدید

منبع: GamingBolt