منو سایت

بازی Evil West تا 1 دسامبر به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Evil West تا 1 دسامبر به تعویق افتاد

استودیو Flying Wild Hog یک بیانیه مطبوعاتی از بازی غرب شیطان را آهسته کنید مطلع. جدیدترین ماجراجویی در دنیای غرب وحشی و همراه با هیولاهای ترسناک که قرار بود در اوایل اکتبر منتشر شود، به اول دسامبر موکول شد. استودیو و ناشر بر این باورند که ویرایش و اصلاح نهایی بازی مهمترین مرحله در ساخت بازی است و بهترین تجربه ممکن را برای همه تضمین می کند. نیاز به رفع و رفع اشکالات و بهبود تجربه انتها به انتها دلیل تاخیر دو ماهه بازی عنوان شد.

در ادامه روند ناتمام تاخیرهای بازی، سازنده Evil West اخبار مهمی برای طرفداران داشت. این سازنده در صفحه توییتر خود نوشت: «ویرایش و صیقل دادن بازی یکی از مهمترین کارهایی است که خاطرات خوبی برای بازیکنان ایجاد می کند. این هدفی است که ما همیشه دنبالش بوده ایم. البته، ما ناراحتی تاخیرها را درک می کنیم و باید بگوییم که این یک گام ضروری برای تضمین بهترین تجربه ممکن برای همه است.”

علیرغم تصور رایج از رفع اشکالات و بهبود تجربه کاربر، مراحل بررسی بازی مشکلات بیشتری را هدف قرار می دهد. بیشتر تصمیمات مهم در این مرحله گرفته می شود و اینکه چگونه بازی می تواند بازیکنان را به بهترین شکل سرگرم کند. رفع اشکال تنها بخش کوچکی از این مرحله مهم است. از ابتدای دوره کرونا، بازی‌های متعددی بدون تأخیر منتشر شده‌اند و اخیراً بازی میراث هاگوارتز نیز با تاخیر مواجه شد. بازی RPG هری پاتر تا سال آینده منتشر نخواهد شد.

کاهش سرعت غرب شیطانی

بازی غرب شیطان را آهسته کنید

از سوی دیگر، بازی Evil West، کابوی های آمریکایی را در مقابل نیروهای بیگانه قرار می دهد و فضای عجیبی را ترسیم می کند. بازیکنان با بازی در نقش یک شکارچی خون آشام به نام جسی، ارواح تاریک را شکار کرده و با دشمنان مختلف مقابله خواهند کرد. علاوه بر سلاح های کمان کراس، از تفنگ های قدرتمند و سلاح های دستی نیز برای کمک به روند مبارزه بازی استفاده می شود. دشمنان کوچکتر را می توان به هوا پرتاب کرد و با شلیک های متوالی از بین برد. استفاده از اشیاء در محیط نیز بخشی از مبارزات بازی است و سازندگان با دست پر به سراغ بازیکنان خواهند رفت.

تمرکز اصلی بازی Evil West بر روی جنبه تک نفره و آفلاین است. اما پشتیبانی از Co-op دو نفره فراموش نمی شود. می توانید با یک دوست به غرب وحشی خارق العاده سفر کنید و موجودات ترسناک و عجیب را اسلحه سازی کنید. در هفته های آینده ویدیوهای بیشتری از گیم پلی بازی منتشر خواهد شد، پس منتظر اخبار بیشتر باشید. نظر شما در مورد تأخیر غرب شیطانی چیست؟

بازی Evil West تا 1 دسامبر به تعویق افتاد

تریلر کامل بازی Evil West

منبع: GamingBolt