منو سایت

بازی Everywhere توسط سازندگان GTA برای شما آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Everywhere توسط سازندگان GTA برای شما آورده شده است

در رویداد Gamescom شاهد دموی بازی جدیدی به نام بودیم هر کجا که توسط سازندگان GTA در حال توسعه است. در اولین تریلر بازی، Orivar، شاید اثری در سبک sandbox (sandbox) باشد که قصد دارد عناصر ماجراجویی، خلاقیت، کاوش و موارد دیگر را با هم ترکیب کند.

در تریلر Opening Night Live که شب گذشته در رویداد Gamescom بازی Everywhere نمایش داده شد، در ابتدا به نظر می رسید که با یک ماجراجویی RPG فانتزی جهان باز روبرو هستیم. اما این نمایش نمونه های دیگری از گدازه های آتشین را به نمایش گذاشته است و از شخصیت های دیگر با دوربین سوم شخص فیلم می گیرد. این مورد بازی اوریوار را مرموز و رازآلود کرد و مخاطب در هاله ای از بلاتکلیفی رها شد.

به گزارش پارسی گیم، استودیوی Build a Rocket Boy به سرپرستی لزلی بنزیس، سرپرست سابق Rockstar، سازنده سری بازی های GTA، قصد دارد با معرفی بازی Everywhere سبکی جدید و بدیع را وارد صنعت بازی کند. به گفته سازنده این عنوان در رویداد Gamescom، Everywhere قرار است در سال 2023 و در تاریخی نامشخص عرضه شود.

با توجه به نمایش بازی، عنوان Oriverse در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد، اما تریلر منتشر شده دنیای عجیبی را نشان می دهد. در واقع این بازی یک اثر چندجهانی است که می تواند مرز بین دنیای واقعی و دیجیتال را بسیار کم رنگتر نشان دهد.

در هر جایی بازی کنید

در هر جایی بازی کنید

استودیو BARB (Build a Rocket Boy) به علاقه مندان می گوید که برای اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان به وب سایت رسمی این بازی مراجعه کنند. لزلی بنزیس همچنین می گوید که مراحل داستانی بازی تک نفره Everywhere با ماموریت های دنیای آنلاین همراه است و همیشه اضافه می کند که قصد دارد این عنوان را با همکاری استودیو BARB به گونه ای بسازد که بتواند دلخواه را ارائه کند. دنیاها برای گیمرها

وی در این خصوص همیشه توضیح می داد که: هدف تیم ما همیشه جلو بردن مرزهای بازی های ویدیویی بوده است و قصد داریم یک بازی منحصر به فرد را به عموم مردم ارائه کنیم، منتظر اخبار شگفت انگیز بازی Everover در آینده باشید. ماه ها.

بازی Everywhere توسط سازندگان GTA برای شما آورده شده است

تیزر معرفی بازی Everywhere از سازندگان GTA منتشر شد [گیمزکام 2022]

علاوه بر قسمت آنلاین، قسمت هایی از قسمت داستانی بازی نیز به صورت سینمایی نمایش داده شد که به نظر می رسد عنوان Everywhere برای طرفداران قسمت های داستانی نیز کاری انجام داده است. با توجه به تیزر و قطعاتی که در انتهای این تریلر به نمایش گذاشته شد، باید منتظر اطلاعات بیشتری از این قسمت از بازی در ماه های آینده باشیم. همچنین در حال حاضر مراحل ساخت بازی Everywhere در سه استودیو Build a Rocket Boy در لس آنجلس، کالیفرنیا، بوداپست، مجارستان و ادینبورگ در حال انجام است. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا بازی اوریوار با این سبک می تواند موفق باشد؟

منبع: Pcgamesn