منو سایت

بازی Elden Ring در آینده گسترش خواهد یافت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Elden Ring در آینده گسترش خواهد یافت

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، ناشر بازی Alden Ring Bandai Namco اعلام کرده است که محصول استودیویی FromSoftware به یک بازی محدود نخواهد شد و بازی Elden Ring به طرق مختلف گسترش خواهد یافت.

آلدن رینگ جدیدترین محصول استودیو فرام سافت‌ورز به کارگردانی هیدتاکا میازاکی است. دنیای او نیز توسط جورج آر آر مارتین، نویسنده آهنگی از آهنگ Ice and Fire ساخته شد. حلقه الدن به عنوان دنباله ای شبیه به روح برای Dark Souls و Bloodborne و Sekiro: Shadows Die Twice. کاربران کامپیوتر و تمامی کنسول های نسل هشتم و نهم می توانند آلدن رینگ را تجربه کنند. با این حال، دارندگان کنسول نینتندو سوییچ از این لذت محروم هستند.

از نحوه ساختن جهان به عنوان یک کل، تا استفاده هوشمندانه از محتوا و مدل های آثار قبلی در طراحی محیط ها و باس ها، Elden Ring نشان می دهد که FromSoftware Studios از تمام دانشی که در طول سال ها به دست آورده است، بهترین استفاده را برده است. آلدن رینگ نه تنها مورد استقبال طرفداران سولز لایک قرار گرفت، بلکه تازه واردان نیز از آن استقبال کردند. الدن رینگ یکی از بالاترین امتیازات در تمام متاکریتیکس است. علاوه بر این، بیش از 12 میلیون نسخه از این بازی تا اواسط ماه مارس به فروش رسیده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط Bandai Namco، بازی Elden Ring به طرق مختلف گسترش خواهد یافت. در بیانیه آمده است: “ما همچنان به گسترش Alden Ring، نه تنها به عنوان یک بازی ویدئویی، بلکه با استفاده از تمام بخش های IP (از جمله شخصیت ها) به روش های مختلف ادامه می دهیم.” به همین دلیل برای ارائه آثار مختلف آماده باشید.»

علاوه بر این، یاسو میاکاوا، مدیر عامل Bandai Namco اعلام کرد که قصد دارد “به گسترش Elden Ring به مناطق غیر بازی ادامه دهد.”

انگشتر الدون حلقه الدون

امکان ساخت انیمه Elden Ring وجود دارد

بر اساس بیانیه Namco Bandai، می توان انتظار داشت آلدن رینگ در قالب رمان، مانگا، فیلم، اجراهای صحنه ای و سریال با تمرکز بر شخصیت ها یا اسطوره ها ارائه شود. Bandai Namco نیز بارها به ساخت انیمه های اقتباسی از آثار او علاقه نشان داده است. به همین دلیل امکان نمایش انیمه Elden Ring در آینده وجود دارد.

همچنین امکان ساخت دنباله ای برای بازی Alden Ring وجود دارد. نظر شما در مورد گسترش حلقه الدن چیست؟ ترجیح می دهید این اثر وارد چه محیطی شود؟ آیا موافق ساخت اقتباس از بازی های معروف و محبوب هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers