منو سایت

بازی Dying Light 2 Stay Human توسط Empress کرک شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Dying Light 2 Stay Human توسط Empress کرک شد

بازی Dying Light 2 یکی از مهم ترین بازی های امسال توسط Empress کرک شد و نسخه آنلاک شده آن به صورت رایگان ارائه شد. بازی Dying Light 2 پس از مدت ها تست و بررسی منتشر شد و به گفته امپراطور، بازی بدون مشکل اجرا می شود. Empress به انتشار اظهاراتی در مورد جامعه بازیکنان و افرادی که از او انتقاد می کردند، ادامه داد که باعث ناراحتی بیشتر کاربران Reddit شد و آنها نظر خود را در مورد این موضوع منتشر کردند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کرک Dying Light 2 با دور زدن سیستم Denovo نسخه 15 به همراه قفل Steam و Epic به دست می آید. مثل همیشه، Empress از آقای گلدبرگ برای شبیه ساز Steam که اجازه دانلود فایل اجرایی را بدون هیچ مشکلی می دهد، تشکر می کند. مثل همیشه، فقط نصب کننده را اجرا کنید و سپس پا را از پوشه empress به محل نصب بازی ببرید. اگر نسخه های کم حجم ریپک را دانلود می کنید. دیگر نیازی به انتقال پا به پوشه نصب نخواهید داشت.

بازی Dying Light 2

بازی Dying Light 2

لازم به ذکر است کرک بازی Dying Light 2 به لطف حمایت یکی از طرفداران Empress منتشر شد. این مرد نوشت که او بازی را آنطور که Techland می خواهد تجربه نمی کند و این هک پیامی برای آنهاست. Empress پیامی را برای کاربران منتشر می کند. او نوشت که تمام رتبه‌بندی‌ها و نقدهای Stray نشان می‌دهد که این اثر چقدر مهم است و این دنیایی است که ما در آن زندگی می‌کنیم. او می گوید این افراد احمق های بی مغزی هستند که هیچ چیز نمی دانند.

او در ادامه افرادی را که آرتور مورگان و Red Dead Redemption 2 را دوست داشتند، «یک دسته همجنس‌بازان بی‌مغز» خطاب کرد و سپس به افرادی که Stray را دوست داشتند پاسخ داد و به آن نمره عالی داد. او می گوید این یک بازی بدون چالش با حدود سه ساعت محتوا است و تمام بافت ها و فایل های گرافیکی آن از منابع آنلاین خریداری شده است. او می گوید که این بازی 30 دلار ارزش ندارد زیرا سه ساعت طول می کشد. او دو پاراگراف دیگر را به این پرسش اختصاص داده است.

او علاقه مندان به این بازی ها را دلیل افت بازی های ویدیویی خواند و با الفاظ ناشایست به آنها حمله کرد. در انتهای فایل کرک Dying Light 2 Empress اطلاعاتی در مورد بازی بعدی منتشر کرد. از سرنخ ها مشخص است که Maneater بازی بعدی خواهد بود و احتمالا تمامی محتوا به همراه بسته های الحاقی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. نظر شما در مورد سخنان ملکه چیست؟ آیا Stray یک بازی بیهوده است؟