منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی Destiny 2 Grandmaster Nightfalls در 5 آوریل بازمی‌گردد، نیازهای سطح قدرت تایید شده است

بازی Destiny 2 Grandmaster Nightfalls در 5 آوریل بازمی‌گردد، نیازهای سطح قدرت تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Destiny 2 Grandmaster Nightfalls در 5 آوریل بازمی‌گردد، نیازهای سطح قدرت تایید شده است

Grandmaster Nightfalls، چالش برانگیزترین فعالیت موفق در Destiny 2، در 5 آوریل بازخواهد گشت. برای اولین فصل خود در Risen، Bungie سطح جدیدی از قدرت مورد نیاز برای شرکت و غنیمت جدید موجود را تایید کرد که شامل Conqueror Seal و عنوانی برای هرکسی است که Grandmaster Nightfalls و چالش های آنها را کامل کند.

هنگامی که عنوان Conqueror را دریافت کردید، تکمیل تمام Grandmaster Nightfalls در یک فصل مشخص به شما این فرصت را می دهد که عنوان خود را نیز طلا کنید و به همه افراد حاضر در برج اجازه می دهد تا بدانند که شما هستید. واقعا در تجارت خوب است

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Destiny 2: The Witch Queen

جوایز مهارتی شامل تفنگ دستی و تفنگ فیوژن Palindrome و PLUG ONE.1 است که پس از تکمیل فعالیت می‌توانید آن‌ها را راه‌اندازی کنید. اصلاحات کافی در سلاح، قطعات صعودی، و منشورهای تقویتی نیز پس از تکمیل به دست می آیند.

Palindrome و PLUG ONE.1
Palindrome و PLUG ONE.1

اگر هرگز استاد بزرگ نایت فال را شروع نکرده اید، در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. سطح قدرت توصیه شده برای این فعالیت 1575 است، که نیاز به بازی منظم در چندین فعالیت دارد که به انگرام های Pinnacle پاداش می دهد تا بتوانید به حد مجاز قدرت بازی برسید. محدودیت فعلی برای بازیکنان سطح قدرت 1560 است، با مصنوعات فصلی که پس از تراز کردن، قدرت اضافی اضافه می کند. دشمنان در این حالت سخت‌تر هستند، آسیب بیشتری وارد می‌کنند و تهاجمی‌تر هستند و قهرمانان نیز مرتباً ظاهر می‌شوند. احیا محدود است و اگر زنده کردن یک هم تیمی بیش از حد طول بکشد، آنها از تاریکی گرفته خواهند شد.

در جای دیگری از Destiny 2، Bungie شروع به آزار بازگشت احتمالی Luna’s Howl کرد، یک سلاح PvP که به لطف مزایای منحصر به فردش به سرعت مورد علاقه طرفداران Crucible قرار گرفت. با شروع تعطیلات آخر هفته، شما همچنین می‌توانید بفهمید که Xur در اواخر امروز کجاست و به طور خلاصه از چه پاداش‌هایی در Trials of Osiris در چند روز آینده انتظار دارید، دریافت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.