منو سایت

بازی Deathloop به سرویس پلی استیشن پلاس اضافه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Deathloop به سرویس پلی استیشن پلاس اضافه شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، از امروز مشترکین سرویس های Xbox Game Pass و PlayStation Plus می توانند بدون صرف هزینه اضافی از بازی Deathloop لذت ببرند.

همزمان با عرضه نسخه Xbox Deathloop، اضافه شدن آن به مجموعه سرویس Xbox Game Pass تایید شد. اما اضافه شدن این اثر به سرویس PS Plus باعث تعجب بسیاری از بازیکنان شد. بدیهی است این اثر در قالب بازی های ماهانه رایگان در اختیار مشترکین سرویس مذکور قرار نخواهد گرفت. در عوض، بازی Death Loop را می توان از طریق لایه های Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس تجربه کرد. این بدان معناست که اگر اشتراک Essential برای PS Plus داشته باشید، نمی‌توانید Deathloop را دریافت کنید.

به مناسبت اضافه شدن بازی Death Loop به سرویس های PlayStation Plus و Xbox Game Pass، به روز رسانی Goldenloop به صورت رایگان منتشر می شود. در این آپدیت ابزارها و موانع جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. ابتدا، بازیکنان یک سلاح جدید به نام The Halps Protoype دریافت می کنند که لیزرهایی را با قابلیت کمانه و تکه تکه کردن شلیک می کند. همچنین در قالب آپدیت Goldenloop قدرت جدیدی دریافت می کنید که با آن می توانید دشمنان را گیج کرده و آنها را بکشید.

علاوه بر موارد فوق، ارتقاهای جدیدی به بازیکنان Deathloop داده شده است، از جمله توانایی دریافت دوبرابر خرده‌ریزی و چهار ارتقا به توانایی Masquerade. در قالب یک آپدیت رایگان Goldenloop، لیست اعضای گروه Aeon گسترش یافته و دشمنان بیشتری در بازی Deathloop برای مبارزه وجود دارد.

Deathloop PlayStation Plus Deathloop

Deathloop به مدت یک سال در انحصار پلی استیشن 5 بود

یکی دیگر از قابلیت های جدید بازی Deathloop امکان استفاده از قابلیت Cross-Play در تب Matchmaking است. بنابراین، کاربران پلی‌استیشن، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس می‌توانند از بخش چندنفره استفاده کنند و بدون توجه به پلتفرم مورد استفاده، با یکدیگر بازی کنند. برای اطلاع از سایر ویژگی های آپدیت گلدن لوپ می توانید به صفحه مربوطه در سایت بتسدا مراجعه کنید.

بازی Deathloop یکی از آثاری است که نسخه کنسولی آن برای مدت زمان مشخصی فقط برای پلی استیشن 5 عرضه می شد. اگرچه همزمان با نسخه PS5، اثر فوق بر روی PC نیز منتشر شد، اما خبری از نسخه Xbox نبود. این تعجب آور است زیرا استودیو Arkane و Bethesda Softworks بخشی از Xbox هستند. از آنجایی که قرارداد بین آرکین استودیو و سونی قبل از نهایی شدن مالکیت مایکروسافت بر Bethesda بسته شده بود، نسخه Xbox بازی Death Loop یک سال دیرتر از نسخه پلی استیشن 5 در دسترس است.

نظر شما در مورد اضافه شدن Deathloop به پلی استیشن پلاس چیست؟ آیا قصد دارید اثر گفته شده را از طریق این سرویس تجربه کنید؟ کدام یک از بخش های به روز رسانی رایگان Goldenloop نظر شما را جلب کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot