منو سایت

بازی Captain America استودیو Skydance کاملا سینمایی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی Captain America استودیو Skydance کاملا سینمایی است

رویداد مشترک مارول و دیزنی با رونمایی از بازی کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه از ساخته های جدید امی هنیگ، خالق Uncharted همراه بود. امی هنیگ با مشاور داستانی مارک برناردین در مورد بازی جدید صحبت کرد و جزئیات جدیدی را ارائه کرد. بازی کاپیتان آمریکا که در زمان جنگ جهانی دوم می گذرد، از عناصر سینمایی زیادی استفاده می کند و بازی «کاملا سینمایی» خواهد بود.

سازندگان تیزر بسیار کوتاهی از بازی جدید مارول منتشر کرده اند که گفته می شود کاملاً مبتنی بر داستان و آفلاین است. جزئیات بسیار کمی در دسترس است و حتی نام بازی نیز اعلام نشده است، اما سازندگان بازی داستان و جزئیات گیم پلی را توضیح داده اند. طبق مصاحبه اخیر امی هنیگ با مارول، چهار شخصیت اصلی بازی وجود دارد. دو قهرمان کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه هستند، اما دو قهرمان دیگر افراد عادی هستند. سازنده Uncharted معتقد است که دوران جنگ جهانی دوم بهترین زمان برای روایت داستان آنهاست.

بازی Captain America Skydance

بازی فیلم کاپیتان آمریکا

امی هنیگ در ابتدا گفت که بازی ابرقهرمانی او بسیار شبیه به بازی‌های قبلی (آنچارتد) است: «اگر بازی‌های قبلی من را بازی کرده‌اید، این بازی خیلی دور از دسترس نخواهد بود. من به عنوان یک گیمر و سازنده بازی، خالق فضای اکشن ماجراجویی هستم و باز هم اگر با کارهای من آشنا هستید، اساس این بازی جدید را می دانید. پروژه ما بر اساس داستان و شخصیت ها است و کاملاً سینمایی و از نظر ارائه سینمایی غنی است. ما کارهای بسیار جالبی را در این زمینه انجام داده ایم که قبلاً در هیچ کجا ندیده بودم. ارائه بصری بازی در نوع خود بهترین است.

سازنده Uncharted درباره بازی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر گفت که آثار آن‌ها کاملا در دسترس خواهد بود و هر کسی با هر محدودیت فیزیکی می‌تواند این بازی را تجربه کند: «ما می‌خواهیم همه بتوانند این بازی را تجربه کنند و خود را به جای او بگذارند. شخصیت ها. کنترل های بازی ساده و خلاقانه و در عین حال عمیق و غنی هستند. طبق اطلاعات، بازی کاپیتان آمریکا حالت Co-op ندارد و چهار شخصیت قابل تست هر کدام به صورت جداگانه عمل می کنند.

در حال حاضر جزئیات گیم پلی و نحوه روایت داستان در جنگ جهانی دوم مشخص نیست و فقط می دانیم که این اثر کاملا سینمایی است و باید خود را برای تماشای صحنه های مختلف سینمایی آماده کنیم. باید ببینیم آیا روندی مشابه Uncharted خواهیم دید که پس از کشتن دشمنان یک کات سین سینمایی پخش می شود و این روند دوباره تکرار می شود یا خیر؟ امی هنیگ استودیو Skydance را اداره می‌کند و هیجان‌زده است که اطلاعات بیشتری در مورد بازی جدید مارول فاش کند.

منبع: GamingBolt